Технологія ЛСТК

14.06.2022

ЛСТК
Легкі сталеві тонкостінні конструкції (ЛСТК)

 

1. ЛСТК

Легкі сталеві тонкостінні конструкції (ЛСТК) – поняття, що поєднує і матеріали та технологію сучасного будівництва швидкомонтованих будівель. Будівлі можуть мати будь-яке призначення, завдяки відмінним експлуатаційним характеристикам та властивостям міцності, що використовуються в оцинкованих металоконструкціях ЛСТК. З металоконструкцій можна будувати практично будь-який тип будівель, у зв’язку з широким асортиментом профілів, що випускаються. Асортимент великий на стільки, що можна виготовляти на виробництві, як найпростіші домокомплекти, так і комплекти для зведення промислових ангарів, багатоповерхових будівель, що набувають різноманітних форм і зовнішнього вигляду.

У компанії «РЕДИКОН ІНЖИНІРИНГ» ви можете замовити проектування та будівництво легких каркасних будинків з ЛСТК, а також будівель та споруд промислового та сільськогосподарського призначення. У нас є рішення для збільшення поверховості будівель, швидкого та недорогого будівництва додаткових поверхів, надбудов, мансард з металоконструкцій.

У будівництві ми використовуємо ЛСТК-профілі, профільовані листи різної товщини холоднокатаної оцинкованої сталі. Хвилястий, квадратний, трапецієподібний або інший вид робить профнастил досить жорстким і міцним, що витримує значні механічні навантаження, вплив вітру, опадів та інших атмосферних явищ. Як сполучні елементи виступають самонарізаються і самосвердлувальні гвинти, витяжні заклепки, пневмотичні монтажні дюбелі та інші деталі. У поєднанні із системами утеплення легкі сталеві тонкостінні конструкції виходять теплими, енергоефективними, звуконепроникними та довговічними, а застосування недорогих матеріалів забезпечує вигідну вартість будівництва.

ПЕРЕВАГИ ТЕХНОЛОГІЇ ЛСТК

Зростання популярності тонкостінних сталевих конструкцій пояснюється їх чудовими експлуатаційними властивостями. З профілів будують екологічні, легкі, міцні та надійні будівлі, які економічні щодо витрат на будівництво та подальшої експлуатації. Для прогріву ЛСТК потрібно в 2-3 рази менше витрат, ніж для опалення будинків з інших будівельних матеріалів.

Серед не менш важливих переваг можна відзначити такі:

– ідеальна геометрія та точність форм;

– сейсмостійкість, відсутність усадки, можливість спорудження на легкому ґрунті;

– Сухе будівництво. Зводити комерційну будівлю, огорожу або житловий будинок з ЛСТК можна за будь-якої пори року та за будь-яких погодних умов;

– Просте і точне складання за заздалегідь підготовленим проектом, відбувається безпосередньо на будівельному майданчику;

– Найкоротші терміни будівництва;

– можливість втілити в реальність різні архітектурні проекти;

– Довговічність. Середній термін служби ЛСТК становить 50 – 120 років;

– Пожежобезпека. Легкі сталеві металоконструкції стійкі до впливу вогню, що зводить нанівець ризики їх займання;

– Порівняно низька вартість будівництва;

– на оцинкованих сталевих металоконструкціях не приживається грибок або пліснява;

можливість швидко демонтувати конструкцію і зібрати її знову в будь-якому місці.

При необхідності збільшити поверховість будинку або будівлі сталеві тонкостінні конструкції – найвигідніше та зручне рішення. Завдяки малій вазі надбудова не буде істотно впливати на стіни і фундамент вже існуючого будинку. У нашій компанії працюють висококваліфіковані будівельники, які зможуть правильно, точно і швидко збільшити поверховість будь-якої будівлі або розширити будову до необхідних розмірів та планування.

 

ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ

Важливим попереднім етапом зведення легких сталевих тонкостінних конструкцій є проектування. З використанням сучасного комп’ютерного обладнання та програм, ми виконуємо проекти будь-якої складності для реалізації ваших планів та завдань. Від якості проектування ЛСТК залежить точність, надійність та довговічність майбутньої конструкції.

Технологія зведення ЛСТК досить проста і складається з кількох етапів:

  1. Спочатку влаштовується основа. Це може бути фундамент будь-якого типу, у тому числі дрібного закладення, висотою та шириною до 0,6 м.
  2. На наступному етапі з використанням різнопланового кріплення монтується каркас з ЛСТК-профілів, швелерів, куточків, перфорованих стійкових та напрямних термопрофілів. Влаштування перекриттів будівлі.
  3. Далі виконується зовнішня обшивка із покрівельних та стінових панелей. Наша компанія використовує сталеві листи різноманітного профілю та товщини.
  4. Коли каркас та зовнішня обшивка готові, встановлюється утеплювач із мінеральної вати. Товщина його визначається залежно від регіону будівництва. Влаштовується також вітро та вологозахист, пароізоляція.
  5. Наступний етап – внутрішня обшивка.
  6. На завершення виконується внутрішня і разом з нею зовнішня, для якої підходить будь-який вид матеріалів, від облицювальної цегли, до вагонки та сайдингу.

Складання здійснюється без застосування зварювання та мокрих процесів, що робить весь процес безпечним та відносно простим.

Як матеріал самонесучих стін виступають сталеві листи або панелі, а несучі конструкції ми робимо з міцних термопрофілів.

Всі роботи виконуються за підготовленими нами складальними кресленнями та схемами.

СФЕРА ВИКОРИСТАННЯ

Технологія ЛСТК застосовується у зведенні широкого кола будівель та споруд. Широке застосування металоконструкції знаходять у зведенні огорож, будівництві котеджів, таунхаусів, гаражів, навісів, госпблоків. Популярні легкі тонкостінні конструкції в галузі будівництва міжповерхових та горищних перекриттів, мансард, а також у будівництві ангарів, складських приміщень, магазинів, офісів.

Завдяки легкості та простоті монтажу ЛСТК широко застосовуються у надбудові та розширенні будівель.

ВАРІАНТИ ВИКОНАННЯ

Легкі сталеві тонкостінні конструкції можуть набувати різних форм, необхідних у конкретному проекті. Це дозволяє створювати швидкобудуюємі будівлі, що максимально відповідають потребам замовника, потребам бізнесу та різнопланових завдань.

Готові будівлі з ЛСТК бувають арочними, прямостінними, трикутними та будь-якими іншими. Крім цього всередині споруд виконується будь-яке планування приміщень.

НАДІЙНІСТЬ

Основу ЛСТК металоконструкцій становить міцна оцинкована сталь високої якості. Профіль, товщина та інші особливості матеріалів підбираються під певний проект, з урахуванням регіону, особливостей ґрунту та клімату, впливу погодних явищ, призначення самого об’єкта будівництва та інших важливих моментів. В результаті виходить надійна будова з відмінними експлуатаційними якостями та тривалим терміном служби.

АНТИКОРОЗІЙНИЙ ЗАХИСТ

Захисне антикорозійне покриття робить сталеві металоконструкції, що зводяться нашою компанією, довговічними та дуже міцними. Складається воно з цинку, який наноситься на поверхні профелів ЛСТК шаром різної товщини. Чим товщі покриття, тим дорожче конструкція і триваліший термін служби.

Замовити будівництво ЛСТК в будь-якому регіоні України можна за телефоном +38 (067) 785-10-57. Телефонуйте нам також, якщо у вас є питання або ви утрудняєтеся у виборі та прийнятті остаточного рішення. Кваліфікований спеціаліст нашої компанії допоможе визначитися, знайти найкращий варіант втілення вашого задуму у реальність.

Читайте другие статьи

Швидкомонтовані будівлі.
Швидкомонтовані будівлі
Стрелка Стрелка
Перейти
Каркасне будівництво
Каркасне будівництво
Стрелка Стрелка
Перейти
Технологія ЛСТК
Технологія ЛСТК
Стрелка Стрелка
Перейти
Будинок за два тижні!
Легкосбірний будинок
Стрелка Стрелка
Перейти
Стрелка
Стрелка