Адміністративні та офісні будівлі

Проект

Основна ідея будівництва адміністративних, комерційних будівель та офісів, яку пропонує компанія «РЕДIКОН ІНЖИНІРИНГ» (ReadyCon Ingineering) полягає в принципі ГОТОВИХ РІШЕНЬ, які передбачають у каркасному будівництві з ЛСТК та ЛМК масу нових конструктивних можливостей, поряд з професійним проєктуванням та високим темпом робіт.

Велика швидкість будівництва «РЕДIКОН ІНЖИНІРИНГ» стає можливою завдяки використанню сучасної технології для швидкомонтованих будівель. У той час як облаштовується фундамент, всі конструктивні елементи металокаркасу майбутньої будівлі збираються безпосередньо на виробництві та доставляються на майданчик будівництва, коли фундамент повністю готовий. Опорні бази колон, самі колони, балки, перекриття та покрівельні ферми, а також фасадні панелі будівлі в стислі терміни збираються бригадою монтажників у готову будівлю, в якій залишається зробити розведення комунікацій та фінішне оздоблення.

Проєктовані офісні або адміністративні будівлі – це конструктивні рішення, що відображають дух компанії замовника, який хоче внести в архітектуру будівлі свою індивідуальність.

Комерційні будівлі, як і всі будівлі, що збираються за технічними рішеннями ReadyCon, дуже надійні, довговічні і дозволяють втілити безліч інноваційних рішень.

Варто зазначити, що мала вага металокаркасу готової будівлі є конкурентною перевагою, оскільки впливає на зниження вартості фундаменту.

Технічні рішення ReadyCon спільно з технологією швидкомонтованих будівель активно застосовуються при будівництві громадських будівель, надбудов та реконструкції капітальних будівель. Технологія надає необмежені можливості щодо вибору фасадних та інтер’єрних оздоблювальних матеріалів.

Однією з переважних відмінностей конструктивних рішень «РЕДIКОН ІНЖИНІРИНГ» є розуміння фінальної вартості будівництва ще на стадії проєктування.

Безперечні переваги швидкомонтованих будівель

ПРИВАБЛИВА ЦІНА;
ТЕРМІН СЛУЖБИ > 50 років;
БЕЗОПОРНИЙ ПРОЛІТ ДО 24м;
ДОВГОВІЧНІСТЬ КАРКАСУ;
КОРОТКІ ТЕРМІНИ БУДІВНИЦТВА;
ВСЕСЕЗОННІСТЬ МОНТАЖУ;
ЕКОЛОГІЧНІСТЬ;
АБСОЛЮТНА БЕЗПЕКА.

ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ

Конструкція будівель «РЕДIКОН ІНЖИНІРИНГ» передбачає використання легких сталевих тонкостінних конструкцій з профілів ЛСТК, які є оцинкованою сталю товщиною до 3 мм, вони можуть бути різної конфігурації та призначення. Профілі використовуються для виготовлення всіх елементів каркасу будівлі, таких як колони, огороджувальні конструкції, міжповерхові перекриття та кроквяні ферми.

Для заповнення зовнішніх стін передбачені теплі стінові панелі, в яких використовується спеціальний термопрофіль. Він є холодногнутим швелером з ЛСТК, по всій довжині якого розташовані наскрізні прорізи в шаховому порядку. Завдяки такій особливості профілю значно збільшується теплоізолююча властивість зовнішньої стіни за рахунок збільшення шляху теплового потоку та усунення «містка холоду». Стіни у вигляді панелей можуть збиратися на виробництві та готові встановлюватися безпосередньо на об’єкті, що скорочує час на монтаж будівлі в цілому. Ще однією перевагою є їхня незначна вага в порівнянні з традиційними матеріалами, що використовуються в капітальному будівництві. Кріплення всіх елементів конструкції між собою здійснюється високоякісними гвинтами. Вся конструкція каркасної будівлі кріпиться до основи анкерами.

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Принцип ГОТОВИХ РІШЕНЬ від компанії «РЕДIКОН ІНЖИНІРИНГ» передбачає використання гнучкого підходу в різних умовах будівництва споруд, і якнайкраще підходить для будівництва всіляких комерційних будівель та офісів, міських будівель Так каркаси будівель з металоконструкцій втілені в однорівневі офіси, вбрані в сучасні фасадні системи, можуть стати дуже вишуканими будівельними спорудами. Гнучкість ГОТОВИХ РІШЕНЬ на цьому тільки починається.

Сьогодні ставляться складні вимоги до багатьох проєктів адміністративних та комерційних будівель, де найчастіше є складне планування, є кілька поверхів з великими торговими приміщеннями і без використання колон. Сучасний підхід до освітлення приміщень усередині будівлі природним світлом, який повинен проникати через систему фасадного скління і т.д. Компанія «РЕДIКОН ІНЖИНІРИНГ», використовуючи принцип ГОТОВИХ РІШЕНЬ і професійне проєктування досягає поставлених цілей, будуючи будівлі «під ключ».

Типи комерційних будинків з металоконструкцій:

· Торгові та розважальні центри;

· Меблеві салони;

· Продуктові магазини та маркети;

· Автосалони; автосервіс, СТО;

· Спортивні споруди, спортивні зали, тенісні корти, футбольні майданчики, ковзанки, льодові арени.

 

НАДІЙНІСТЬ

Швидкомонтовані будівлі компанії «РЕДIКОН ІНЖИНІРИНГ» – одні з найнадійніших у сфері швидкомонтованих будівель, оскільки на стадії проєктування розраховуються всі необхідні навантаження як самої конструкції, так і природні негаразди, властиві обраній місцевості будівництва. Розрахунок здійснюється на основі вітрового навантаження 80 кг/кв.м. та снігового 250 кг/кв.м.

 

РЕГІОНИ БУДІВНИЦТВА

Компанія «РЕДIКОН ІНЖИНІРИНГ» зводить будівлі на основі металевого каркасу на всій території України. Незалежно від місцезнаходження Ви завжди можете розраховувати на допомогу у будівництві.

Якщо Вас зацікавило будівництво «під ключ» швидкомонтованих будівель за гарною ціною, не зволікайте телефонуйте зараз за телефоном +38 (067) 785-10-57 і ми кваліфіковано відповімо на всі Ваші запитання.

Ми працюємо по всіх містах, зокрема: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Львів, Луцьк, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси , Чернігів, Чернівці. Будівництво можливе практично у будь-якому населеному пункті.

Здания

Переваги будівель

1
Иконка преимущества
Приваблива ціна
2
Иконка преимущества
Великий термін служби
3
Иконка преимущества
Безопорний проліт до 24м
4
Иконка преимущества
Довговічний оцинкований каркас
5
Иконка преимущества
Короткі терміни зведення
6
Иконка преимущества
Всесезонність монтажу
7
Иконка преимущества
Висока надійність арочного ангара
8
Иконка преимущества
Дбайливе ставлення до навколишнього середовища
9
Иконка преимущества
Безпека

РОЗРІЗ БУДІВЛІ

Здания

МИТТЄВИЙ ЗАПИТ НА РОЗРАХУНОК БУДIВЛI:

Надіслати заявку на розрахунок

 

Адміністративні та офісні будівлі

Реалізовані проєкти

Адміністративна будівля – 2
Стрелка
Стрелка
Адміністративна будівля – 2
Стрелка Стрелка
Перейти
Відкрита ковзанка
Стрелка
Стрелка
Відкрита ковзанка
Стрелка Стрелка
Перейти
Офісне приміщення
Стрелка
Стрелка
Офісне приміщення
Стрелка Стрелка
Перейти
Гостьовий будинок
Стрелка
Стрелка
Гостьовий будинок
Стрелка Стрелка
Перейти
Станція підводників
Стрелка
Стрелка
Станція підводників
Стрелка Стрелка
Перейти
Готель
Стрелка
Стрелка
Готель
Стрелка Стрелка
Перейти
Лабораторія
Стрелка
Стрелка
Лабораторія
Стрелка Стрелка
Перейти
Стрелка
Стрелка

Швидка реалізація завдання для вашого бізнесу!

Стрелка Стрелка
Замовити дзвінок

ЧАСТI ЗАПИТАННЯ

Ми відповіли на найчастіші запитання наших клієнтів.

Логотип

Залишилися питання?

Якщо Ви не знайшли відповіді на своє питання, задайте його нашим менеджерам.
Стрелка Стрелка