БУДІВНИЦТВО «ПІД КЛЮЧ»

Описание услуги

Фахівці нашої компанії мають великий практичний досвід будівництва швидкомонтованих споруд. Зокрема, в будь-якому з напрямків діяльності компанії професійна компетенція досить висока, починаючи від простої установки модульних будівель і будівництва таунхаусів, закінчуючи великими і складними адміністративними будівлями і промисловими ангарами. Як правило, будівництво даних об’єктів проводиться «під ключ», якщо інше не обумовлено з замовником.

Будівництво «під ключ» має на увазі створення проєкту з попередньо проведеними Інженерно-геологічними дослідженнями з подальшим влаштуванням фундаменту і виготовленням металевого каркаса. Заповнення огороджувальними конструкціями, внутрішніми перегородками і прокладанням всіх необхідних комунікацій.

Чому варто

Замовити у нас!

1
Висока якiсть
2
Адекватнi цiни
3
Стислi термiни робiт
4
Простота спiвпрацi

БУДІВНИЦТВО «ПІД КЛЮЧ»

Вартість послуг

Компанія «РЕДІКОН ІНЖИНІРИНГ»  має необхідний штат конструкторів, проєктувальників, архітекторів, дизайнерів, інженерів і будівельників. Ми самостійно виконуємо всі етапи повного комплексу робіт, від ескізного проєктування до будівництва “під ключ”.

Звернувшись до нас з пропозицією звести будівлю “під ключ” Ви отримаєте одні з найцікавіших і вигідних рішень як в конструктивному так і в фінансовому плані.

Проект
Логотип

Залишилися питання?

Якщо Ви не знайшли відповіді на своє питання, задайте його нашим менеджерам.
Стрелка Стрелка