Каркаси для сонячних панелей

Проект

Компанія «РЕДIКОН ІНЖИНІРИНГ» пропонує проектування та монтаж каркасу та кріплення для сонячної електростанції.

Енергія, одержувана від сонця, вже давно активно застосовується людьми для побутових потреб. Сонячні панелі встановлюють як державні підприємства, але й приватні компанії та особи. Якщо ви вирішили поставити сонячні батареї, то для встановлення її доведеться замовити каркас та кріплення. При установці великої сонячної електростанції необхідно проектувати каркас під сонячні панелі, яких може бути десятки, а часом сотні.

Для встановлення сонячної батареї найбільш легкий, міцний та зручний каркас із оцинкованої сталі ЛСТК. На них ви можете закріпити фотоелектричні модулі (ФЕМ) без особливих труднощів. Така конструкція може розташовуватися будь-де.

 

З чого виготовлено каркаси для сонячної електростанції?

Вирішуючи, який купити каркас для сонячної панелі, враховуйте особливості матеріалу. Адже передбачається постійне перебування конструкції на відкритій місцевості. Відповідно, дощ, сніг, град, морози та спека постійно впливатимуть на конструкцію. Зараз для сонячних батарей активно використовуються каркаси із оцинкованих профілів ЛСТК. Їхня перевага в тому, що після покупки вам не потрібно додатково обробляти конструкцію антикорозійною речовиною. Покриття із цинку на довгі роки захистить метал від корозії.

Через легкість ЛСТК для монтажу сонячної панелі не потрібна спеціальна техніка. Виконати установку можна швидко, нечисленною бригадою. Кріпильні елементи дозволять прикріпити батарею зверху легко та просто. Якщо потрібно збільшити кількість сонячних батарей, можна додатково наростити каркаси.

Спосіб встановлення каркасів для сонячних батарей.

Сонячні батареї повинні розташовуватися так, щоб більшу частину дня приймати сонячне проміння. Тому їх ставлять під кутом приблизно 45 градусів. Розташовують каркаси для сонячних панелей найчастіше у двох місцях:

На землі. Спосіб хороший тим, що територія є великою, легко встановити багато сонячних батарей. Такий варіант застосовують, якщо поруч є електростанція, готова постійно приймати та переробляти зібрану сонячну енергію.
На дахах будинків. Це варіант для приватних осіб, які бажають забезпечити себе безплатною електроенергією. Зазвичай площа сонячної панелі невелика, а енергії, що отримується, вистачає для звичайних споживчих потреб.

При встановленні каркасів на землі потрібний кут нахилу до горизонту задається одночасно каркасом. Його висоту регулюють за рахунок спеціальних кріплень та опор. Вже потім купують сонячні батареї, які ставлять на готові кріплення.

Якщо установку сонячних панелей проводять на даху, додатково піднімати конструкцію не потрібно. Дахи вже мають потрібний нахил. Виняток становлять ті, що розташовані паралельно землі. Але і тоді не буде труднощів із встановленням каркасів під сонячні батареї з відповідним нахилом.

Якщо Ви плануєте будувати сонячну електростанцію, телефонуйте прямо зараз за телефоном +38 (067) 785-10-57 і ми кваліфіковано відповімо на питання, пов’язані з методом кріплення сонячних панелей на місцевості або на даху будинку.

Можете купити каркас та кріплення для сонячних панелей, замовити проект.

Здания

Переваги конструкцій

1
Иконка преимущества
Приваблива ціна
2
Иконка преимущества
Великий термін служби
3
Иконка преимущества
Компактність транспортування
4
Иконка преимущества
Оцинкований каркас
5
Иконка преимущества
Короткі терміни зведення
6
Иконка преимущества
Легкість в збірці
7
Иконка преимущества
Висока надійність і міцність
8
Иконка преимущества
Всесезонність монтажу
9
Иконка преимущества
Безпека

КАРКАС ФЕМ

Здания

Миттєвий запит на розрахунок конструкцій для ФЕМ:

Надіслати заявку на розрахунок

Каркаси для сонячних панелей

Реалізовані проекти

Каркаси під сонячні панелі
Стрелка
Стрелка
Каркаси під сонячні панелі
Стрелка Стрелка
Перейти
Стрелка
Стрелка

Етапи виробництва каркасів під сонячні батареї

При замовленні металевої конструкції вам не доведеться щось робити самостійно. Наша компанія бере на себе всі турботи:

  1. Співробітники виконають розрахунок згідно з будівельними нормами та з урахуванням кліматичних умов.
  2. Інженери нададуть вам проєкт столів соняшникової панелі на погодження.
  3. Після майстра розпочнуть виготовлення металевих конструкцій.
  4. Будівельна бригада привезе та змонтує каркас на об’єкті.

Ви отримаєте каркас під ФЕМ швидко та без зусиль. Вам залишається тільки зробити замовлення на нашому сайті. Якщо переживаєте про ціну, ми готові провести безкоштовно попередній розрахунок. Заповніть форму на сайті, вказавши технічні характеристики та ваші контактні дані. Ми передзвонимо, щоб сказати ціну та уточнити деталі замовлення.

Стрелка Стрелка
Замовити дзвінок

ЧАСТI ЗАПИТАННЯ

Ми відповіли на найчастіші запитання наших клієнтів.

Логотип

Залишилися питання?

Якщо Ви не знайшли відповіді на своє питання, задайте його нашим менеджерам.
Стрелка Стрелка