Точки'

Готові конструкції

Використання готових конструкцій у будівництві дозволяє швидко збудувати власний будинок. Багато хто хоче самостійно будувати будинки, адже цей варіант набагато доступніший за ціною. До того ж, якщо є земельна ділянка у власності, чому б не звести там будинок?

Компанія «РЕДІКОН ІНЖИНІРИНГ» пропонує втілити мрію в реальність. Ми виготовляємо будівельні деталі, які можна використовувати для будівництва промислових або цивільних будівель.

Є кілька типів готових конструкцій, які виготовляє компанія «РЕДІКОН ІНЖИНІРИНГ». Кожна їх використовується для полегшення процесу будівництва.

1
Иконка преимущества
Оптимальна ціна
2
Иконка преимущества
Висока надійність
3
Иконка преимущества
Міцність
4
Иконка преимущества
Оптимальна конфігурація
5
Иконка преимущества
Інструкція для монтажу
Покрівельні ферми
Картинка проекта
Покрівельні ферми

Ферма - це готовий елемент для монтажу кроквяної конструкції.

Переваги:

Простота монтажу - впорається будь-яка людина без спеціальних навичок. Вам, крім правильного монтажу, більше нічого не потрібно робити: ні різати, ні збирати, ми все зробили за Вас. Висока швидкість монтажу - не більше 2-3 дня займе процес монтажу придбаної кроквяної конструкції, щоб закрити свій майбутній будинок або приміщення від негоди, адже змонтувавши кроквяні ферми, Ви зможете приступити до монтажу покрівельного покриття майже відразу, а при бажанні і одночасно підшити стелю свого приміщення.

Стрелка Стрелка
Перейти
Прогони
Картинка проекта
Прогони

Прогони застосовуються при будівництві будівель і споруд комерційного та промислового призначення з металевих каркасів.

У металлокаркасi будівлі прогін служить для кріплення огороджувальних конструкцій, покрівельних і стінових конструкцій до каркасу. Він підсилює підкроквяну конструкцію, яка додатково сприймає на себе кліматичні (вітрові та снігові) навантаження. Прогони рівномірно розподіляють навантаження з покрівлі на несучі і кроквяні конструкції будівлі (стіни, колони, ферми, рами).

Стрелка Стрелка
Перейти
Будівельні балки
Картинка проекта
Будівельні балки

Опис і характеристики будівельних балок

Будь-яке будівництво, не дивлячись на його маштаби, будь - то зведення приватного будинку або споруда промислових об'єктів, вимагає використання різних видів будівельних матеріалів і конструкцій. Одне з ключових місць в процесі займає будівельна балка.

Стрелка Стрелка
Перейти
Каркаси для сонячних панелей
Картинка проекта
Каркаси для сонячних панелей

Компанія «РЕДІКОН ІНЖИНІРИНГ» розраховує, проектує, виробляє та монтує широкий асортимент каркасів під сонячні батареї, панелі та сонячні електростанції.

Стрелка Стрелка
Перейти
Профілі ЛСТК
Картинка проекта
Профілі ЛСТК

Компанія «РЕДIКОН ІНЖИНІРИНГ» виробляє широкий асортимент оцинкованих профілів, який використовується в сучасному каркасному будівництві. Абревіатура ЛСТК розшифровується як легкі сталеві тонкостінні конструкції. З кожним роком міцність позицій ЛСТК-будівництва тільки збільшується. Будівлі з профілів на будівельному майданчику швидко монтуються в короткі терміни малою кількістю фахівців. При цьому будівлі, побудовані за даною технологією, мають високу міцність, надійність і енергоефективність за рахунок термопрофілів.

Стрелка Стрелка
Перейти

Типи готових конструкцій та їх призначення

Залежно від призначення є кілька видів готових металоконструкцій, замовлення яких можна зробити на сайті компанії «РЕДІКОН ІНЖИНІРИНГ»:

будівельні ферми;
прогони;
балки;
каркаси для сонячних панелей;
профілі ЛСТК.

Кожна конструкція має високу якість та використовується для вирішення задач будь-якої складності.

Компанія займається виготовленням готових конструкцій, а клієнти монтують споруди, використовуючи доступні інструменти. Процес досить легкий, но вимагає особливих навичок у будівництві.