Покрівельні ферми

Проект

Покрівельна ферма – це несуча конструкція, призначена для спорудження покрівлі.

Кроквяна ферма являє собою металевий каркас. Конструкція ферм буває різної форми та розміру: трапеція, трикутник, прямокутник. Вибір типу та виду ферм залежить від конфігурації будівлі, де буде здіснюватися монтаж.

Компанія «РЕДІКОН ІНЖИНІРИНГ» виготовляє та продає кроквяні ферми. Фахівці компанії розробляють і реалізують покрівельні ферми для різних споруд. Можливе виконання конструкції ферм за індивідуальними параметрами. Документація, що додається до ферми, допомагає проводити її точну установку.

ПЕРЕВАГИ ЛСТК-ФЕРМ:
• Міцність та надійність конструкцій (розрахункове навантаження 200 кг/кв.м.);
• Оцинковане покриття (термін експлуатації понад 50 років);
• Легкий монтаж (болтове з’єднання без фарбування конструкцій);
• Мала вага конструкцій (можливість монтажу без використання вантажопідйомної техніки);
• Проєктна документація (додається до кожної поставки);
• Найоптимальніша ціна.

ОСОБЛИВОСТІ ПОКРІВЕЛЬНИХ ФЕРМ
Ферми використовуються у будівництві, зарекомендувавши себе при перекритті середніх та великих прольотів. Міцні конструкції ферм монтуються під час зведення ангарів, складів, промислових будівель, офісів, будинків та інших споруд.

При установці ферм на будівлі необхідна міцна і надійна основа, якою є колони або армопояс будівлі, що будується.

Якісна ферма дає гарантію міцності та надійності будівлі під час експлуатації.

Компанія «РЕДІКОН ІНЖИНІРИНГ» використовує ферми двох типів: виготовлені з профілів ЛСТК та гарячекатаного металу.

Ферми з профілів ЛСТК мають відмінні характеристики та широкі можливості у будівництві. Оцинковане покриття профілів ЛСТК захищає від руйнівної дії навколишнього середовища протягом десятків років.

Покрівельні ферми використовуються як для будівництва швидкомонтованих будівель, так і традиційного будівництва. Ферми ЛСТК використовуються для будівництва торгових центрів, супермаркетів, спортивних залів, магазинів, міжповерхових перекриттів, для облаштування покрівлі будинків.

ПІДБІР ПОКРІВЕЛЬНИХ ФЕРМ
При зведенні швидкомонтованих будівель, що швидко монтуються, використовуються різні види ферм, підбір яких здійснюється в залежності від розмірів споруди і форми даху. Покрівля спортивних комплексів, басейнів, торгових приміщень зазвичай складається з металевих конструкцій.

Кроквяна ферма складається з поясів, стійок і розкосів. Конструкція виконує роль міцного скелета. Це жорсткі елементи, які розподіляють навантаження по даху та стінах будівлі.

Максимальна довжина ферми із ЛСТК – 18 метрів. При великих прольотах усередині ангару чи складу використовують додаткові колони.

Які бувають кроквяні ферми?
Вибір конструкції та матеріалу ферм залежить від типу будівлі. Проводяться точні розрахунки. Враховуються рівень розподілу навантаження, прольоти, форма будівлі тощо. Встановлюються надійні опорні елементи. Вони бувають із металу, бетону або цегли.

Компанія «РЕДІКОН ІНЖИНІРИНГ» виробляє та реалізує чотири типи ферм: двосхила трикутна, двосхила з паралельними поясами, односхила трикутна, односхила з паралельними поясами. Головним критерієм класифікації є контур пояса. Для визначення цього показника враховуються тип будівлі, її розміри, рівень навантаження та відстань між прольотами.

Проліт може бути широким та вузьким. Від цього залежить вибір типу конструкції. Для дуже широких прольотів підійдуть важкі ферми із гарячекатаного металу.

Як вибрати форму?
Вибір форми залежить від типу будівлі. Потрібно враховувати матеріал для покрівельного перекриття. Основний параметр, який необхідно враховувати, це кут нахилу даху. Перекриття стелі впливає на вибір форми. Бувають нестандартні споруди. У такому разі вибір форми залежить від індивідуальних розмірів та особливостей будови.

Трикутна форма застосовується для перекриттів, а також будівель із кутом нахилу даху більш ніж на 12 градусів.

Використання металевих ферм
Будівельні ферми можна замовити, купити та доставити на об’єкт будівництва. Металеві конструкції надійні.

Компанія «РЕДІКОН ІНЖИНІРИНГ» виготовляє кроквяні ферми для нестандартних будівель. Існують також готові типові ферми. До кожної конструкції додається відповідна документація з монтажу. Установка відбувається за чіткою схемою.

Ферми підходять для будівництва будь-якого призначення.

Доставляють елементи конструкції за допомогою вантажного транспорту. За великих обсягів доставка відбувається у кілька етапів.

Споруда нагадує великий конструктор. Процес виготовлення складається з кількох етапів:

• Розробка проєкту. Бувають стандартні та нестандартні будівельні об’єкти. Конструкція розраховується виходячи із даних параметрів замовника.
• Виробництво деталей кроквяної ферми. “РЕДІКОН ІНЖИНІРИНГ” виготовляє деталі на власних верстатах.
• Доставка металевих елементів на об’єкт.
Ферми можуть бути двосхилими і односхилими трикутної форми. Двосхилі використовуються для зведення даху з великим кутом нахилу. Опади по такому даху стікають набагато швидше. Наявність паралельних поясів дозволяє застосовувати ферму для будівництва плоских покрівель. Ангар з таким типом даху виходить міцний, здатний витримувати великі навантаження.

Якщо Ви хочете придбати будівельні ферми, телефонуйте зараз і наші менеджери дадуть кваліфіковану відповідь на всі питання, що Вас цікавлять.

Здания

Переваги ферм

1
Иконка преимущества
Приваблива ціна
2
Иконка преимущества
Висока надійність і міцність
3
Иконка преимущества
Міцність
4
Иконка преимущества
Оптимальна конфігурація
5
Иконка преимущества
Iнструкція для монтажу
6
Иконка преимущества
Компактність транспортування

ВИДИ ФЕРМ

Здания

Миттєвий запит на розрахунок кроквяних ферм:

Надіслати заявку на розрахунок

Покрівельні ферми

Реалізовані проекти

Покрівля на будівлі
Стрелка
Стрелка
Покрівля на будівлі
Стрелка Стрелка
Перейти
Покрівля
Стрелка
Стрелка
Покрівля
Стрелка Стрелка
Перейти
Покрівля на приватному будинку
Стрелка
Стрелка
Покрівля на приватному будинку
Стрелка Стрелка
Перейти
Стрелка
Стрелка

Швидка реалізація завдання для вашого бізнесу!

Стрелка Стрелка
Замовити дзвінок

ЧАСТІ ПИТАННЯ

Ми відповіли на найчастіші запитання наших клієнтів.

Логотип

Залишилися питання?

Якщо Ви не знайшли відповіді на своє питання, задайте його нашим менеджерам.
Стрелка Стрелка