Надбудова поверхів

Проект

НАДБУДОВА ПОВЕРХІВ

Компанія «РЕДIКОН ІНЖИНІРИНГ» пропонує ряд ГОТОВИХ РІШЕНЬ для капітальних будівель, що вимагають збільшення поверховості, а також будівництво мансард. Використовуючи особливості ЛСТК – технології, тепер багато що можливо. Легко звести надбудову на будівлі «під ключ»! Мала вага надбудови, що зводиться за технологією ЛСТК, дозволяє звести додаткові поверхи над вже наявною будівлею. Вартість такого будівництва значно нижча за традиційне. Будівництво надбудови досить практично, тому що збільшує житловий фонд якщо це житлова будівля, або розширює комерційну площу будівлі, якщо це комерційна будівля, без значних капітальних витрат на будівництво. Надбудова, зведена на капітальній будівлі, може мати індивідуальну форму, відмінну від форми будівлі, і навіть іншу мету використання. Надбудова може мати ідентичну площу з наявною будовою, а може виходити за її межі. При значному винесенні необхідно формувати додаткові опори у зв’язку з навантаженням на стіни капітальної будівлі. Все залежить від конкретної ідеї, яка втілюється під час зведення надбудови.

Великим плюсом ЛСТК-технології є можливість застосування її в реконструкції будівель у старих районах міст, де дуже важко використати важку техніку, а міцність будівель не дозволяє використання класичних будівельних матеріалів.

Безперечні переваги надбудов з ЛСТК:

ПРИВАБЛИВА ЦІНА;
ТЕРМІН СЛУЖБИ > 50 років;
ДОВГОВІЧНІСТЬ КАРКАСУ;
КОРОТКІ ТЕРМІНИ БУДІВНИЦТВА;
ВСЕСЕЗОННІСТЬ МОНТАЖУ;
ЕКОЛОГІЧНІСТЬ;
БЕЗПЕКА.

ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ

При будівництві надбудов використовуються сталеві конструкції, що збираються з ЛСТК-профілів. ЛСТК-каркас для будівництва мансард та різних типів надбудов має малу вагу і не надає великого навантаження на стіни та фундамент, що економічно дуже вигідно та безпосередньо впливає на ціну будівництва. Також завдяки застосуванню ЛСТК-каркасу збільшується простір внутрішніх приміщень надбудови чи мансарди на 7-10%, що дає додаткову вільну площу у зв’язку з малою товщиною огороджувальних конструкцій та внутрішніх перестінків.

Застосовуючи технологію ЛСТК, надбудувати додаткові поверхи досить швидко і вартість надбудови виходить невеликою, якби її будували з традиційних матеріалів. Відсутня потреба у вантажопідйомній техніці. Складання каркасу здійснюється з готових елементів, доставлених на будівельний майданчик, таких як колони, ферми, огороджувальні панелі та покрівельні матеріали. Монтаж здійснюється нечисленною бригадою монтажників, з використанням ручного інструменту. При монтажі надбудови над будівлею немає необхідності в переселенні людей, які населяють верхні поверхи капітальної будівлі, що надбудовується.

Технологія ЛСТК для мансард має переваги, основними з яких є велика стійкість до вітрових та снігових навантажень, а також низька вартість будівництва при отриманні додаткової житлової площі, особливо якщо будівля знаходиться у густонаселеній центральній частині міста.

Надбудови на будівлі бувають кількох типів:

1. Звичайна надбудова зберігає внутрішню структуру будівлі, її габаритні розміри. Для більшості малоповерхових будівель є можливість підняти іх на кілька поверхів, попередньо зробивши експертизу технічного стану будівлі, що надбудовується.

2. Надбудова із зміною навантаження. При зведенні такої надбудови вся вага від навантаження перерозподіляється на конструкції, що не навантажуються. Доцільність таких надбудов є, коли традиційним методом неможливо виконати зведення додаткових поверхів. Звичайно така можливість підтверджується перед початком проєктування.

3. Ненавантажувана надбудова. Можливе спорудження таких надбудов над капітальними будинками і використовувати більше поверхів, що надбудовуються. Так, у більшості старих кварталів міст за сучасними нормами незначна щільність житлового фонду. Надбудови, що не навантажуються, будуються за рахунок додаткових опор або інших несучих елементів, які мають індивідуальний фундамент.

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Надбудова на капітальній будівлі – це архітектурна споруда, покликана реалізувати певні завдання. Насамперед отримати додаткову корисну площу та поверхи. Надбудови можуть бути одноповерхові і багатоповерхові. За допомогою надбудови можна змінити і ушляхетнити фасад застарілої будівлі, а також втілити нові дизайнерські ідеї з реконструкції старої будівлі, надаючи їй оновлений і неповторний вигляд в цілому. За допомогою ЛСТК-технології, завдяки її гнучкості та малій вазі конструкцій можливо втілити більшість завдань.

Мансарди ЛСТК під час будівництва на будинках максимально збільшують внутрішню площу. ЛСТК легко утримують зовнішні навантаження і повністю захищають від негоди, снігу, дощу та вітру.

Будівництво надбудов застосовується у багатьох галузях будівництва:

Мансарди та покрівлі на приватні будинки;
Збільшення площі та поверховості будівель;
Збільшення поверховості комерційних будівель;
Реконструкція та реставрація будівель та господарських будівель;

 

РЕГІОНИ БУДІВНИЦТВА

Компанія «РЕДIКОН ІНЖИНІРИНГ» будує та зводить надбудови, мансарди та проводить роботи з реконструкції будівель на всій території України. Незважаючи на місцезнаходження Ви завжди можете звернутися до компанії «РЕДIКОН ІНЖИНІРИНГ» та отримати безкоштовну консультацію.

Якщо Вас зацікавило зведення надбудови, мансарди «під ключ», ми Вам запропонуємо найприйнятніший варіант. Телефонуйте зараз за телефоном +38 (067) 785-10-57 і ми кваліфіковано відповімо на всі Ваші запитання.

Ми працюємо по всіх містах, зокрема: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Львів, Луцьк, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси , Чернігів, Чернівці. Будівництво можливе практично у будь-якому населеному пункті.

Свернуть

 

Читать дальше

Здания

ПЕРЕВАГИ НАДБУДОВ

1
Иконка преимущества
Приваблива ціна
2
Иконка преимущества
Великий термін служби
3
Иконка преимущества
Мала вага
4
Иконка преимущества
Проектна документація
5
Иконка преимущества
Короткі терміни зведення
6
Иконка преимущества
Легкість в збірці
7
Иконка преимущества
Додаткова площа
8
Иконка преимущества
Всесезонність монтажу
9
Иконка преимущества
Безпека

Розріз надбудови

Здания

Миттєвий запит на розрахунок надбудови:

Надіслати заявку на розрахунок

Надбудова поверхів

Реалізовані проєкти

Надбудова на будівлі
Стрелка
Стрелка
Надбудова на будівлі
Стрелка Стрелка
Перейти
Прибудова до будинку
Стрелка
Стрелка
Прибудова до будинку
Стрелка Стрелка
Перейти
Мансардний поверх
Стрелка
Стрелка
Мансардний поверх
Стрелка Стрелка
Перейти
Надбудова
Стрелка
Стрелка
Надбудова
Стрелка Стрелка
Перейти
Прибудова до будинку
Стрелка
Стрелка
Прибудова до будинку
Стрелка Стрелка
Перейти
Готель
Стрелка
Стрелка
Готель
Стрелка Стрелка
Перейти
Стрелка
Стрелка

Швидка реалізація завдання для вашого бізнесу!

Стрелка Стрелка
Замовити дзвінок

ЧАСТI ЗАПИТАННЯ

Ми відповіли на найчастіші запитання наших клієнтів.

Логотип

Залишилися питання?

Якщо Ви не знайшли відповіді на своє питання, задайте його нашим менеджерам.
Стрелка Стрелка