Точки'

Житлові і комерційні будівлі

Житлові та комерційні будинки будуються на основі металевого каркасу. Це міцні та якісні конструкції. На металевому каркасі будують приватні, офісні та громадські, житлові будинки. Технологія застосовується при зведенні невеликих споруд (магазин, кіоск), одноповерхових, так і багатоповерхових будівель. Це швидкобудуюємі будинки, офісні приміщення, розважальні центри, спортивні споруди. Замовити будівництво житлових, комерційних будівель можна в нашій компанії «РЕДИКОН ІНЖИНІРІНГ». Ми втілимо у життя будь-який проект.

Особливості будівель із металокаркасу.
Будівництво будівель та споруд на металокаркасі виконується будівельними бригадами нашої компанії відповідно до будівельних норм ДБН. Технологія дозволяє будувати довговічні, надійні будинки.

Житлові та офісні будівлі на металевому каркасі відрізняються рядом особливостей:
• Оперативність будівельних робіт. Загальна швидкість спорудження значно збільшується порівняно із залізобетонними аналогами.
• Відповідність стандартам. Деталі виготовляються на високоточному обладнанні. Геометрія, експлуатаційні характеристики елементів каркасу відповідають усім нормам, не вимагають припасування при монтажі.
• Зведення будівель виконується цілий рік.
• Зручне планування. У зв’язку з конструктивними особливостями можна створити оптимальне планування офісу та будинку.
Вартість швидкомонтованих будівель з металоконструкцій ЛСТК нижча за традиційне будівництво. Фундамент облаштовується під ЛСТК, полегшеним каркасом, за рахунок чого коштує він менше, а також будівництво здійснюється швидкими темпами та нечисленною бригадою монтажників, що відповідно знижує витрати на будівництво.

Область застосування технології
При будівництві житлових будинків, комерційних будівель на основі металокаркасу одержують довговічні споруди. Наша компанія будує за представленою технологією такі об’єкти:
• Адміністративні та офісні. Міські, комерційні будівлі збирають на основі легких сталевих тонкостінних конструкцій (ЛСТК). Готовий комплект, що постачається на будівельний майданчик, дозволяє змонтувати об’єкт оперативно відповідно до будівельних вимог.
• Надбудова верхніх поверхів, мансард. Технологія використовується при реконструкції старих будівель для створення додаткової площі сучасних та інших типів будівель.
• Житлові каркасні будинки з ЛСТК. Виробляють та монтують з високою точністю геометричних розмірів, що дозволяє робити відразу чистове оздоблення.
• Модульні конструкції. Блок-модулі виготовляють з урахуванням будівельних норм.
• МАФ. Це нежитлові споруди, кіоски та інші невеликі конструкції.
Конструктивні можливості технології мають ряд переваг, тому конструкції будівлі покривають великі площі і можливе здійснення великих прольотів.

Наші послуги
Наша компанія «РЕДИКОН ІНЖИНІРИНГ» більше 12 років займається проектуванням та будівництвом будівель з металоконструкцій. У своїй діяльності наші співробітники керуються затвердженими нормами та правилами будівництва. Ми надаємо такі послуги:
• Проектування. Ми розробимо проект з нуля або підготуємо типовий план будівництва.
• Виготовлення фундаменту.
• Постачання конструкції на об’єкт.
• Монтажні роботи.
• Введення в експлуатацію об’єктів різного призначення.
У нас можна замовити будівництво «під ключ». Ми надаємо послуги від етапу проектування до введення в експлуатацію. Ціна послуг доступна, що пояснюється меншою матеріаломісткістю та трудовитратами. Технологія сталевого будівництва дозволяє створити об’єкти з терміном експлуатації понад 50 років.

Як зробити замовлення?
Щоб оформити замовлення, поставити запитання про послуги нашої компанії, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Можете залишити контактну інформацію, щоб наш співробітник передзвонив вам. Письмові звернення надсилайте до соціальних мереж. Наш офіс знаходиться у Дніпрі. Чекаємо на ваші заявки!

1
Иконка преимущества
Короткі терміни зведення
2
Иконка преимущества
Висока надійність і міцність
3
Иконка преимущества
Приваблива ціна
4
Иконка преимущества
Всесезонність монтажу
5
Иконка преимущества
Великий термін експлуатації
Котеджі
Картинка проекта
Котеджі

Будівництво котеджів за технологією ЛСТК - один із 14 напрямків діяльності компанії «РЕДІКОН Інжиніринг». Будівництво приватного будинку – це мрія багатьох людей! Найголовніше у будівництві котеджу зробити правильний вибір технології та матеріалів будівництва. Будинок має бути енергоефективним та надійним протягом усього терміну експлуатації. Котедж за технологією ЛСТК якраз і є одним із найбільш енергоефективних та надійних. Будується за короткий термін від 100 днів, має високі якісні показники та розумну вартість. Компанія «РЕДІКОН Інжиніринг» надає Вам як замовнику найкомфортніші умови будівництва, позбавляючи безліч і непотрібних турбот. Вже на етапі проєктування Ви знатимете повну вартість будинку «під ключ». Вам не доведеться доплачувати в процесі будівництва. Узгодивши все по майбутньому будинку, підписавши договір, залишається почекати кілька місяців, коли Ви побачите готовий котедж, в якому залишиться тільки завершити декоративне оздоблення на свій смак.

Стрелка Стрелка
Перейти
Адміністративні та офісні будівлі
Картинка проекта
Адміністративні та офісні будівлі

Сучасна технологія Readycon, пропонована компанією «РЕДIКОН ІНЖИНІРИНГ», цє виготовлення швидкомонтованих будівель з використанням у своїй основі конструкцій з профілів ЛСТК (Легкі сталеві тонкостінні конструкції). Адміністративні, комерційні будівлі та офіси, діючі будівлі через особливості технології Readycon легко збудувати в стислий термін. Можна сміливо сказати, що навіть котеджне селище можна побудувати всього за один сезон, не кажучи вже про будівництво приватного заміського будинку.

Стрелка Стрелка
Перейти
Надбудова поверхів
Картинка проекта
Надбудова поверхів

Використовуючи ЛСТК - технології тепер багато стало можливим: у найкоротші терміни з розумним підходом і невеликими фінансовими витратами можна змінити й оновити фасад застарілої будівлі, провести повну реконструкцію. Використавши рішення компанії «РЕДIКОН ІНЖИНІРИНГ», можливо повністю видозмінити будинок і продовжити його термін служби. Також невелика вага каркасних систем ЛСТК дозволяє надбудувати додаткові поверхи над уже наявною будівлею. Особливо це цікаво при реконструкції в старих районах міст, де неможливе використання важкої техніки, а зношеність будинків не дозволяє застосування класичних будівельних матеріалів. Наші рішення сучасні і їх з легкістю можна застосувати для облаштування сучасних будівель додатковими поверхами і мансардами.

Стрелка Стрелка
Перейти
Модульні будівлі
Картинка проекта
Модульні будівлі

Модульний будинок виготовляется з типових блок-модулів заводського виробництва блок-контейнерів, які є закінченими об'ємними конструктивними елементами повної готовності. Об'ємно модульний будинок контейнерного типу дозволяє збудувати модульну будівлю за кілька днів, завдяки максимальній заводській готовності блок-контейнерів.

Стрелка Стрелка
Перейти