Фасадні підсистеми

Проект

Вентильований фасад – це відмінний спосіб утеплити будь-яку будівлю і кардинально змінити її зовнішній вигляд. Якщо Ви хочете подбати про збереження тепла і суттєво заощадити гроші на опаленні, а також захистити стіни будівлі від впливу зовнішніх погодних факторів – вам однозначно варто розглянути навісний фасад.

Розроблена в Німеччині в 50-х роках минулого століття фасадна підсистема (у сукупності із зовнішнім облицюванням та утеплювачем) забезпечує максимальне енергозбереження, сухість стін та стабільний мікроклімат усередині приміщень будівлі.
Головна причина, з якої ми рекомендуємо встановлення вентильованого фасаду, – це підвищення енергозберігаючих властивостей будівлі. Якщо брати до уваги виключно теплопровідність утеплювача, цей показник буде конкурентним по відношенню до пінополістиролового утеплювача, який повсюдно використовується в мокрих фасадах. Втім за рахунок вентильованого зазору між утеплювачем і облицюванням, тепловіддача будівлі зменшується в багато разів.

Так, вентильований фасад має ряд незаперечних переваг перед мокрим фасадом.

Незаперечні переваги фасадних підсистем Редікон

КОНКУРЕНТНА ЦІНА;
ТЕРМІН СЛУЖБИ > 50 років;
ВИСОКА НАДІЙНІСТЬ;
КОРОТКІ ТЕРМІНИ МОНТАЖУ;
ВСЕСЕЗОННІСТЬ РОБОТ;
КОМПАКТНІСТЬ ТРАНСПОРТУВАННЯ.

ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ

Установка навісної вентильованої конструкції (навісного вентильованого фасаду, або НВФ) дозволяє приховати всі дефекти будівлі (наприклад конструктивні, кривизну стін, незначні тріщини). При цьому немає необхідності ретельної попередньої підготовки зовнішніх стін, що утеплюються, як у випадку з мокрим фасадом.

Одностороння супердифузійна мембрана, яка встановлюється між утеплювачем та елементами зовнішнього оздоблення фасаду, забезпечує надійний захист від проникнення вологи в стіни, при цьому дозволяючи їй випаровуватися з утеплювача та стіни та видалятися висхідним потоком повітря. Це є ефективним рішенням однієї з головних проблем будинків, утеплених за мокрою технологією, при якій відбувається накопичення вологи у зовнішніх стінах будівлі, яка конденсуючись на стику з утеплювачем, викликає розмноження хвороботворного грибка, який проникає всередину житла.
Структура вентфасаду від компанії «РЕДIКОН ІНЖИНІРИНГ» забезпечує ефективну теплогідроізоляцію та захист будови від впливу зовнішніх факторів (UV-випромінювання, перепадів температур, видування вітром, косих дощів та зледеніння у зимовий період). У теплу пору року зовнішнє облицювання фасаду відбиває сонячні промені, захищаючи будівлю від перегріву, зберігаючи комфортний мікроклімат усередині.

Використання міцних матеріалів для облицювання, таких як клінкерна цегла або керамограніт (на відміну від тонкої та крихкої штукатурки в мокрих фасадах) багаторазово збільшує термін служби фасаду, роблячи його стійким до фізичних ушкоджень. Теплоізоляція з використанням мінеральних утеплювачів робить такий фасад пожежобезпечним.

Ще одна цікава функція, яку виконує фасад зі сталевою підсистемою, – це блискавкозахист. Тоді як звичайне блискавковідведення не забезпечує захисту від сильного магнітного поля, створюваного розрядом блискавки, вентильований фасад виступає в ролі захисного екрану, тим самим зберігаючи електрообладнання всередині будівлі від займання.

Технологія монтажу НВФ дозволяє створити або повторити будь-які архітектурні форми нової або вже існуючої будівлі.

Відсутність мокрих робіт при монтажі дозволяє реалізувати проєкт незалежно від погодних умов, що є однією з головних переваг вентильованого фасаду перед мокрим.

ВАРІАНТИ ВИКОНАННЯ

На сьогоднішній день компанія «РЕДIКОН ІНЖИНІРИНГ» пропонує 4 основні види фасадної підсистеми. Кожна підбирається індивідуально залежно від виду кінцевого облицювання та особистих уподобань замовника.

Облицювання фасаду існуючого будинку профнастилом

Облицювання фасаду існуючої будівлі касетами

Облицювання фасаду існуючої будівлі сайдингом

Облицювання фасаду існуючого будинку керамогранітом

Співпрацюючи з найкращими українськими та зарубіжними виробниками облицювальних матеріалів, ми пропонуємо оптимальні варіанти облицювання фасаду у співвідношенні ціна-якість, тим самим піклуючись не лише про якість, а й про оптимізацію вартості всього проєкту.

Чому варто вибрати нашу систему?

Працюючи на ринку України понад 12 років, ми розробили власну технологію прокату сталевих оцинкованих профілів для виробництва вентфасадів. Безпосередня взаємодія нашого проєктного відділу з виробничою групою дозволяє нам злагоджено та в найкоротші терміни реалізувати проєкт будь-якої складності. Створюючи та реалізовуючи проєкти «під ключ», ми несемо відповідальність за якість наших виробів, так само, як і за якість виконаних робіт. Власні бригади кваліфікованих монтажників дозволяють нам у найкоротший термін вирішити будь-які технічні питання, які можуть виникнути на шляху до фасаду Вашої мрії.

Здания

Перевага підсистем

1
Иконка преимущества
Приваблива ціна
2
Иконка преимущества
Великий термін служби
3
Иконка преимущества
Висока надійність
4
Иконка преимущества
Короткі терміни зведення
5
Иконка преимущества
Оптимальна конфігурація
6
Иконка преимущества
компактність транспортування

Розташування підсистеми

Здания

Миттєвий запит на розрахунок:

Надіслати заявку на розрахунок

Фасадні підсистеми

Реализованные проекты

Логістичний центр Imperial
Стрелка
Стрелка
Логістичний центр Imperial
Стрелка Стрелка
Перейти
Стрелка
Стрелка

ШВИДКА РЕАЛІЗАЦІЯ ЗАВДАННЯ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ!

Стрелка Стрелка
Замовити дзвінок

ЧАСТI ЗАПИТАННЯ

Ми відповіли на найчастіші запитання наших клієнтів.

Логотип

Залишилися питання?

Якщо Ви не знайшли відповіді на своє питання, задайте його нашим менеджерам.
Стрелка Стрелка