Точки'

Фасадні системи

Досить складним завданням вважається оздоблення фасадів будівель. При цьому можуть бути використані різні матеріали та техніки виконання. Все це дозволить надійно експлуатувати фасади. Кожен будівельний метод характеризується своїми плюсами та мінусами. Але перед тим як обрати вид фасадної системи, рекомендується звернутися до надійного підрядника. Компанія «РЕДІКОН ІНЖИНІРИНГ» має великий штат майстрів, які мають великий досвід у монтажі фасадних систем будь-якої складності. У цьому ви можете переконатись, відвідавши наш сайт.

Чому варто обирати фасадні системи?

Такий вид оздоблення фасаду має багато переваг. Головні з них:

• Термоізоляційні властивості це здатність забезпечити природну систему вентилювання, що стало можливим завдяки монтажу профілю та теплоізолюючих матеріалів.
• Економія на опаленні. Завдяки шару утеплювача знижуються витрати на опалення. Будівля стає теплішою.
• Захист від несприятливих погодних умов. Стіни будуть додатково захищені від дощу та снігу.
• Вогнетривкість. Матеріали, що застосовуються під час встановлення фасадних систем, характеризуються пожежобезпечністю.
• Шумоізоляція. Часто стіни не можуть стримати звуки, що потрапляють до будівлі ззовні. Але завдяки фасадним системам забезпечується шумоізоляція споруди.
• Видалення пари. Завдяки конструкції відбувається природне вентилювання стін, виводиться водяна пара з їхньої поверхні.
• Комфортна ціна та беззаперечна якість.
• Індивідуальний підхід до вибору оптимального варіанту фасадної системи.

1
Иконка преимущества
Оптимальна ціна
2
Иконка преимущества
Висока надійність і міцність
3
Иконка преимущества
Компактність транспортування
4
Иконка преимущества
Додаткова площа
5
Иконка преимущества
Інструкція для монтажу
Фасадні підсистеми
Картинка проекта
Фасадні підсистеми

Фасадна підсистема - це спеціальний навісний каркас в основі якого передбачені оцинковані напрямні. котрi закріплені на капітальній стіні, за допомогою особливої системи елементів кріплення, надійно утримують фасадне облицювання: керамограніт, профнастил, металеві касети або сайдинг.

Стрелка Стрелка
Перейти
Фахверкові стійки
Картинка проекта
Фахверкові стійки

Фахверкові стійки - це спеціальні колони, призначені для компенсації вітрових навантажень, що впливають на стіни, належать до огороджувальних конструкцій будівлі. Також фахверкові стійки можуть служити каркасом для монтажу різних видів скління.

Стрелка Стрелка
Перейти
Огороджувальнi конструкції
Картинка проекта
Огороджувальнi конструкції

Огороджувальні конструкції будівель і споруд - це конструктивні елементи (панелі), що заповнюють зовнішній периметр будівлі і розділяють забудовану загальну площу будівлі на окремі приміщення всередині. Огороджувальні конструкції використовуються зовні як заповнювальні елементи, за аналогією зі стіновою цегляною кладкою або газобетоном, однак при цьому мають дуже високі показники енергозбереження.

Стрелка Стрелка
Перейти