Котеджі

Проект

Одним з напрямків компанії «РЕДIКОН ІНЖИНІРИНГ». є будівництво приватних будинків за технологією ЛСТК.

Перший швидкомонтований будинок за каркасною технологією з’явився близько 70 років тому. Тоді виникла ідея створити каркасний будинок за технологією ЛСТК і поступово нарощувати будівництво швидкомонтованих будинків з ЛСТК-профілів, які мають хорошу несучу здатність і правильну геометрію і, що дуже важливо, ЛСТК-будинки показали гарні результати енергоефективності. Ця технологія започаткована у Канаді, а згодом добре зарекомендувала себе у північних країнах Європи. Далі за таким принципом почали зводити будинки в інших європейських країнах.

На території України технологія ЛСТК представлена ​​понад 20 років і застосовується для будівництва приватних будинків різної площі та поверховості. За цей час технологія ЛСТК у приватному домобудуванні зарекомендувала себе гарними результатами з енергозбереження та постійно розширює межі застосування.

ПЕРЕВАГИ КОТЕДЖІВ, ЩО ШВИДКО БУДУЮТЬСЯ.

ПРИВАБЛИВА ЦІНА;
ТЕРМІН СЛУЖБИ > 50 років;
ШВИДКІ ТЕРМІНИ БУДІВНИЦТВА;
ВЕЛИКІ МОЖЛИВОСТІ АРХІТЕКТУРНИХ РІШЕНЬ;
ВИСОКА НАДІЙНІСТЬ БУДИНКІВ;
ВСЕСЕЗОННІСТЬ МОНТАЖУ;
ЛЕГКІСТЬ МОНТАЖУ;
БЕЗПЕКА;
БЕРЕЖНЕ СТАВЛЕННЯ ДО НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА.

Будівництво котеджу – це розумне інвестування коштів, тому що власний просторий будинок створює і затишну атмосферу і служить впевненим фундаментом у будь-якій економічній ситуації, а також дає можливість у короткий термін забезпечити житлом не тільки себе, а й своїх дітей. Будинок за технологією ЛСТК будується за короткий термін від 60 днів, має високі енергозберігаючі показники за розумну ціну.

Компанія «РЕДІКОН Інжиніринг» надає Вам як замовнику найкомфортніші умови під час будівництва котеджу, позбавляючи безлічі непотрібних турбот. Метод розрахунку будівництва будинку «під ключ» дозволить отримати замовнику вартість за всі етапи робіт на момент підписання договору, не доплачуючи у процесі будівництва.
На етапі проєктування будинку наші фахівці допоможуть Вам вибрати оптимальний проєкт і визначитися з плануванням майбутнього котеджу, запропонують та узгодять як зовнішній вигляд та архітектурні рішення, так і зручне планування котеджу.

Далі всі роботи з будівництва котеджу компанія «РЕДIКОН ІНЖИНІРИНГ» бере на себе і Вам не потрібно турбуватися про складнощі та нюанси зведення будинку. Узгодивши все по майбутньому будинку, підписавши договір, залишається почекати кілька місяців, коли Ви побачите готовий котедж, в якому залишиться тільки завершити декоративне оздоблення на свій смак.

ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ

Технологію ЛСТК для швидкого будівництва можна назвати найкращою, так як вона на пряму пов’язана з енергоефективністю житла. Металевий каркас котеджу складається зі спеціальних термопрофілів, що дозволяють значно зменшити тепловитрати будинку за рахунок розсіювання «містка холоду», а застосування мінераловатної теплоізоляції в стінах робить ще більш комфортним перебуванням в будинку в будь-яку пору року.

Сучасний приватний будинок, побудований за каркасною технологією, має, крім високої енергоефективності, ще безліч переваг щодо традиційної технології будівництва з цегли або газобетону.

В основі будівництва котеджів, що швидко зводяться, лежить технологія ЛСТК — Легкі Сталеві Тонкостінні Конструкції, – яка дозволяє в найкоротші терміни на виробництві зробити розкрій матеріалів, згідно проєкту і в компактному вигляді доставити на місце будівництва. Будівництво котеджу не вимагає важкої техніки і здійснюється нечисленною бригадою будівельників з використанням ручного інструменту. Каркас такого будинку зводиться за 2-3 місяці.

Варто зазначити, що при будівництві котеджу немає мокрих процесів і тому такий вид будівництва можна назвати всесезонним, що є важливою характеристикою, адже розпочавши восени його не потрібно «заморожувати» до весни. Будинки, побудовані за технологією ЛСТК, сейсмостійкі (до 9 балів). Такий будинок можна розібрати та перевезти на інше місце, зібравши його знову у колишньому вигляді.

Каркас, зібраний з профілів ЛСТК, має правильну геометрію і  завершення будівництва залишається лише виконати обклеювання стін шпалерами або використати інтер’єрні декоративні матеріали.

Навіть якщо Ви маєте капітальний будинок і хочете його добудувати, розширивши життєвий простір, на допомогу приходить технологія ЛСТК, за допомогою якої можна надбудувати додатковий поверх, мансарду, тому що надбудова з профілів ЛСТК матиме невелику вагу, що заощадить Ваші гроші.

ВАРІАНТИ ВИКОНАННЯ

Використовуючи технологію ЛСТК можна реалізувати практично будь-який архітектурний проєкт котеджу в будь-якому відомому стилі: класичний, барнхаус, англійський стиль, деконструктивізм, європейський стиль, кантрі, лофт, модерн, мінімалізм, фахверк та інші. Будинки, побудовані компанією «РЕДIКОН ІНЖИНІРИНГ», відрізняються високою надійністю, тому що на етапі проєктування враховуються всі навантаження, що діють на майбутню будівлю: експлуатаційні, вітрові та снігові, кліматичні умови даного регіону будівництва.

На Вашій ділянці під забудову, використовуючи технологію ЛСТК, можливо побудувати швидко та якісно ​​як житлові, так і господарські приміщення, що прилягають до житлової будівлі або віддалені від неї, а саме: будь-який просторий гараж на кілька автомобілів, сарай, госпблок, підсобні приміщення, гостьовий будинок, лазню, будинок для обслуговуючого персоналу. Сучасні можливості будівництва та широкий асортимент матеріалів дозволять надати готовим будинкам однаковий стиль.

 

НАДІЙНІСТЬ

Одним з важливих моментів зведенния будинку є його надійність на довгі роки. Компанія «РЕДIКОН ІНЖИНІРИНГ» використовує при виготовленні каркасу будинку лише високоякісні ЛСТК-профілі власного виробництва, які мають антикорозійне цинкове покриття. Каркас такого будинку сміливо стоятиме без утворення ділянок корозії понад 50 років, а то й 100 років.

 

ФУНДАМЕНТ

Залежно від геології ділянки, у будівництві швидкомонтованих будинків використовується кілька типів фундаментів, таких як стрічковий, плитний та пальовий. Вибір типу фундаменту залежить від габаритних розмірів будинку, а також економічної доцільності. Тип фундаменту вже відомий на етапі початку проєктування котеджу.

Компанія «РЕДIКОН ІНЖИНІРИНГ» будує та зводить приватні будинки по всій території України. Незалежно від Вашого місцезнаходження Ви завжди можете розраховувати на допомогу у будівництві.

Якщо Вас зацікавило будівництво «під ключ» котеджу за прийнятною ціною, телефонуйте зараз за телефоном +38 (067) 785-10-57

Фахівці компанії дадуть кваліфіковану відповідь на всі питання, що Вас цікавлять. Ми працюємо та будуємо по всій території України, будуємо по всіх містах, зокрема: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Львів, Луцьк, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород , Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці. Будівництво можливе практично у будь-якому населеному пункті.

Здания

ПЕРЕВАГИ ТЕХНОЛОГІЇ

1
Иконка преимущества
Приваблива ціна
2
Иконка преимущества
Великий термін служби
3
Иконка преимущества
Найкоротші терміни будівництва
4
Иконка преимущества
Великі можливості архітектурних рішень
5
Иконка преимущества
Висока надійність
6
Иконка преимущества
Всесезонність монтажу
7
Иконка преимущества
Легкість монтажу
8
Иконка преимущества
Безпека
9
Иконка преимущества
Дбайливе ставлення до навколишнього середовища

РОЗРІЗ КОТЕДЖУ:

Здания

Миттєвий запит на розрахунок котеджу:

Надіслати заявку на розрахунок

Котеджі

Реалізовані проєкти

ЕЛIНГ
Стрелка
Стрелка
Котедж – 2
Стрелка
Стрелка
Котедж – 2
Стрелка Стрелка
Перейти
Двоповерховий котедж
Стрелка
Стрелка
Двоповерховий котедж
Стрелка Стрелка
Перейти
Гостьовий будинок
Стрелка
Стрелка
Гостьовий будинок
Стрелка Стрелка
Перейти
Двоповерховий котедж
Стрелка
Стрелка
Двоповерховий котедж
Стрелка Стрелка
Перейти
Котедж 2-х поверховий
Стрелка
Стрелка
Котедж 2-х поверховий
Стрелка Стрелка
Перейти
Прибудова до будинку
Стрелка
Стрелка
Прибудова до будинку
Стрелка Стрелка
Перейти
Котедж
Стрелка
Стрелка
Котедж
Стрелка Стрелка
Перейти
Прибудова до будинку
Стрелка
Стрелка
Прибудова до будинку
Стрелка Стрелка
Перейти
Стрелка
Стрелка

ШВИДКА МОЖЛИВІСТЬ ДІЗНАТИСЯ ПРО КОТЕДЖИ ЩЕ БІЛЬШ!

Стрелка Стрелка
Замовити дзвінок

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

Ми відповіли на найчастіші запитання наших клієнтів.

Логотип

Залишилися питання?

Якщо Ви не знайшли відповіді на своє питання, задайте його нашим менеджерам.
Стрелка Стрелка