Прямостінні ангари

Проект

Будівництво прямостінних промислових ангарів серії «БУМЕРАНГ» (BUMERANG) від компанії «РЕДIКОН ІНЖИНІРИНГ» (ReadyCon Ingineering) має багаторічний практичний досвід. Прямостінні ангари – це сучасні будівлі, що швидко зводяться, в основі, яких є металевий каркас. З кожним роком зростає потреба в довговічних та надійних будинках подібного типу. Головні переваги прямостінних ангарів – прийнятна ціна та висока швидкість зведення у поєднанні з високою міцністю.

НЕЗАПЕРЕЧНI ПЕРЕВАГИ ШВИДКОМОНТОВАНИХ БУДIВЕЛЬ «БУМЕРАНГ»:

ПРИВАБЛИВА ЦІНА;
ТЕРМІН СЛУЖБИ> 50 років;
БЕЗОПОРНИЙ ПРОЛІТ ДО 24м;
ДОВГОВІЧНІСТЬ КАРКАСУ;
КОРОТКІ ТЕРМІНИ БУДІВНИЦТВА;
ВСЕСЕЗОННIСТЬ МОНТАЖУ;
ЕКОЛОГIЧНICТЬ;
БЕЗПЕЧНIСТЬ.

ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ

Прямостінні ангари – класичне виконання для створення базових рішень промислового формату. На сьогоднішній день компанія «РЕДIКОН ІНЖИНІРИНГ» за привабливою ціною пропонує кілька серій прямостінних ангарів та будівель для використання у різних сферах діяльності.

Технологічні особливості прямостінних швидкомонтованих ангарів перш за все полягають у високій швидкості зведення будівель. Так, від початку проєктування до завершення монтажу будівлі проходить не більше 2-3 місяців. Варто також зазначити, що при будівництві прямостінних каркасних ангарів є можливість реалізувати різноманітність архітектурних форм, створити унікальні планування та втілити у життя сміливі конструктивні ідеї та нові рішення.

Просторова жорсткість каркасу будівлі забезпечується горизонтальними та вертикальними сполучними елементами.

Залежно від технологічних та теплотехнічних вимог розробляються будівлі з плоскою, одно- або двосхилою покрівлею. Найбільш поширеним варіантом прямостінної будівлі є ангар з двосхилим дахом – класика промислового будівництва. Двосхилий ангар універсальний і може бути викоростаний для будь-яких цілей.

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Швидкомонтовані прямостінні будівлі, маючи стійку конструкцію, збільшену корисну внутрішню площу, а також великі можливості фасадного облицювання застосовуються в широкому діапазоні напрямків. Вони доречні під час будівництва виробничих комплексів, заводів, фабрик, промислових цехів. Підходять як склади, ангари і сховища готової продукції. Прямостінні будівлі – це спортивні споруди, логістичні комплекси, криті фізкультурно-спортивні споруди, спортивні майданчики, тенісні корти та басейни. Викоростані для будівництва торгових центрів, ринків, магазинів, автомобільних мийок, гаражів та інших об’єктів господарського призначення.

Варто відзначити широке застосування в сільському господарстві: свиноферми, стайні, корівники та телятники, пташники та курники, а також станції з переробки сільськогосподарської продукції та складські приміщення: зерносклади, овочесховища та фруктосховища.

НАДІЙНІСТЬ

Будівлі «БУМЕРАНГ», що швидко монтуються, є конструктивно найнадійнішими і можливо побудовані навіть декілька поверхів. При проєктуванні конструкції будівлі обов’язково враховуються чинні нормативні вітрові та снігові навантаження згідно кліматичних зон.

 

ВАРІАНТИ ВИКОНАННЯ

У світлі правильного підходу до економії коштів є сенс утеплювати приміщення ангару одночасно при його будівництві. Компанія «РЕДIКОН ІНЖИНІРИНГ» пропонує це зробити відразу при розрахунку вартості будівництва ангару, виняток становлять ангари, в яких немає необхідності підтримувати комфортну температуру в зимовий час. Будуються ангари у двох варіантах: холодний чи теплий варіант. Холодний варіант передбачає покриття ангару покрівельним профнастилом (профлист). Покрівельний профнастил досить міцний і здатний витримувати розрахункові навантаження. Теплий варіант ангару передбачає використання набірного сендвіча, що складається з наступних шарів: профнастил, паробар’єр, мінеральна вата, вітробар’єр, поверхневий шар із профнастилу. Товщина утеплювача підбирається згідно з теплотехнічним розрахунком.

АНТИКОРОЗІЙНИЙ ЗАХИСТ

Окремо варто зазначити, що металоконструкції промислового ангару, виготовлені з ЛСТК, мають високоякісний антикорозійний захист.

Цинк захищає від корозії та надає металевому каркасу довговічності. Цинкове покриття на профілях ЛСТК розподілене по всій поверхні сталі. Без сумніву, від товщини цинкового покриття залежить термін служби металевих конструкцій та будівлі загалом.

Цинкове покриття може бути нанесене різної товщини. У зв’язку з цим розрізняють кілька класів цинкування.

– П (підвищений)-товщина шару цинку від 40 до 60 мкм включно, маса шару від 570 до 855г/кв.м.

– 1 клас-товщина шару цинку від 18 до 40 мкм, маса шару від 258 до 570г/кв.м.

– 2 клас-товщина шару цинку від 10 до 18 мкм включно, маса шару від 142,5 до 258г/кв.м.

Так, у більш складних кліматичних умовах та агресивних середовищах застосовують П та 1-й класи цинкування. У звичайному будівництві використовують металопрокат 2-й класи. Товстіше покриття веде до здорожчання металевих елементів, тому необхідно виважено підходити в кожному конкретному випадку. Загалом антикорозійний захист практично дає термін експлуатації понад 50 років.

За необхідності можливе використання утеплення стін та покрівлі, застосування широкого спектру різних видів як фасадного так і внутрішнього облицювання.

Всі елементи металокаркасу виготовлені з високим ступенем антикорозійного захисту, що дає широкі можливості використання для тваринницьких ферм, де висуваються підвищені вимоги до використання нешкідливих матеріалів та проводиться постійне вологе прибирання.

ФУНДАМЕНТ

Хоча ангари з металоконструкцій вважаються значно легшими, ніж капітальні будівлі із залізобетону, у будь-якому випадку для будівництва прямостінного ангару потрібна міцна і надійна основа, яка буде служити весь термін експлуатації будівлі. Залежно від розмірів будівлі її прямого призначення, геологічних умов місця та економічної доцільності будівництва використовують фундамент скляного типу, стовпчастий або стрічковий. Підбір фундаменту здійснюють на стадії проєктування.

РЕГІОНИ БУДІВНИЦТВА

Компанія «РЕДIКОН ІНЖИНІРИНГ» будує та зводить прямостінні ангари або арочні будівлі на всій території України. Незалежно від Вашого місцезнаходження Ви завжди можете розраховувати на допомогу у будівництві.

Якщо Вас цікавить будівництво «під ключ» прямостінного ангару за прийнятною ціною, не зволікайте телефонуйте +38 (067) 785-10-57 і ми кваліфіковано відповімо на всі Ваші запитання.

Ми працюємо по всіх містах, зокрема: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Львів, Луцьк, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси , Чернігів, Чернівці. Будівництво можливе практично у будь-якому населеному пункті.

Здания

Переваги «БУМЕРАНГ»

1
Иконка преимущества
Приваблива ціна
2
Иконка преимущества
Великий термін служби
3
Иконка преимущества
Безопорний прольот 24м i бiльше
4
Иконка преимущества
Довговічний оцинкований каркас
5
Иконка преимущества
Короткі терміни зведення
6
Иконка преимущества
Всесезонність монтажу
7
Иконка преимущества
Висока надійність арочного ангара
8
Иконка преимущества
Дбайливе ставлення до навколишнього середовища
9
Иконка преимущества
Безпека

РОЗРІЗ АНГАРУ «БУМЕРАНГ»

Здания

Миттєвий запит на розрахунок будівлі «БУМЕРАНГ»:

Надіслати заявку на розрахунок

Прямостінні ангари

Реалізовані проєкти

Тваринницький комплекс
Стрелка
Стрелка
Тваринницький комплекс
Стрелка Стрелка
Перейти
Ангар для літака
Стрелка
Стрелка
Ангар для літака
Стрелка Стрелка
Перейти
Гараж
Стрелка
Стрелка
Гараж
Стрелка Стрелка
Перейти
Навіс
Стрелка
Стрелка
Навіс
Стрелка Стрелка
Перейти
Овочесховище
Стрелка
Стрелка
Овочесховище
Стрелка Стрелка
Перейти
Овочесховище – 2
Стрелка
Стрелка
Овочесховище – 2
Стрелка Стрелка
Перейти
Склад готової продукції
Стрелка
Стрелка
Склад готової продукції
Стрелка Стрелка
Перейти
Будівля кондитерської фабрики
Стрелка
Стрелка
Будівля кондитерської фабрики
Стрелка Стрелка
Перейти
Навіс-2
Стрелка
Стрелка
Навіс-2
Стрелка Стрелка
Перейти
Ангар-2
Стрелка
Стрелка
Ангар-2
Стрелка Стрелка
Перейти
Автосервіс 8 циліндрів
Стрелка
Стрелка
Автосервіс 8 циліндрів
Стрелка Стрелка
Перейти
Стрелка
Стрелка

Швидка реалізація завдання для вашого бізнесу!

Стрелка Стрелка
Замовити дзвінок

ЧАСТI ЗАПИТАННЯ

Ми відповіли на найчастіші запитання наших клієнтів.

Логотип

Залишилися питання?

Якщо Ви не знайшли відповіді на своє питання, задайте його нашим менеджерам.
Стрелка Стрелка