Точки'

Промислові будівлі

Промислові будівлі будують на основі металокаркасу. Це швидко споруджувані будівлі, що використовуються для складування та виробництва товарів у різних галузях. Стіни та покрівля покриваються тонколистовими сталевими панелями. Розмір промислової будівлі залежить від масштабів діяльності підприємства. Будівництво на основі металокаркасу виконується швидко та недорого. Оздоблення можна виконати із сталевих панелей, а також інших надійних матеріалів. Компанія «РЕДІКОН ІНЖИНІРИНГ» будує виробничі об’єкти більше 12 років. Ми виконаємо будівництво та реконструкцію об’єкта якісно та в узгоджений термін.

Особливості промислових будівель

При будівництві промислових будівель виконується з’єднання елементів конструкції болтами. Як промислові, так і цивільні об’єкти за технологією швидкого складання можна зводити будь-якої пори року.

Особливості каркасних будівель для промисловості такі:

• Конструкція з металу навантажує фундамент значно менше за залізобетонні конструкції.
• Вартість швидкомонтованих будівель прийнятна для замовників.
• Термін експлуатації будівель на металевому каркасі становить понад 50 років.
• Стіни та перекриття з’єднуються болтами, тому при необхідності конструкцію розбирають та монтують на іншому місці.
• Одноповерхові споруди можна зводити на полегшеному фундаменті.

Представлені конструкції не вимагають обслуговування та ремонту кілька десятків років. Можна використовувати при будівництві легкі сталеві тонкостінні конструкції (ЛСТК) або гарячекатаний метал (ЛМК).

Різновиди

У нашій компанії є готові проєкти збірних промислових будівель. Приклади робіт можна переглянути на сайті. За потреби наші інженери підготують креслення за спеціальним проєктом. У розрізі промислові будівлі можуть бути такими:

Арочні будівлі. Використовуються нові методики для будівництва фундаменту. Збірні конструкції поставляються на об’єкт у готовому вигляді. За бажанням можна зробити облицювання з утеплених сендвіч панелей. Арочні ангари потрібні в сільськогосподарській галузі, торгівлі та логістиці.
Прямостінні будівлі. Жорсткість каркаса забезпечується конструктивними елементами та зв’язками. Вибір рішення залежить від використання будівлі. Капітальні споруди підходять для міст, сільської місцевості, виробництв.

Фасад буває утепленим та неутепленим. Під час роботи ми керуємося будівельними нормами ДБН.

1
Иконка преимущества
Стисли терміни зведення
2
Иконка преимущества
Висока надійність і міцність
3
Иконка преимущества
Приваблива ціна
4
Иконка преимущества
Всесезонність монтажу
5
Иконка преимущества
Монтаж готового комплекту будинку
Арочні ангари
Картинка проекта
Арочні ангари

Будівництво арочних ангарів «під ключ» для сільського господарства та промисловості з металоконструкцій належить до категорії будівництва швидкомонтованих будівель (ШМБ). В основі арочних будівель присутній металокаркас. Це зумовлено технологією ЛСТК- будівництва, яка дозволяє будувати арочні ангари з нуля до здачі об'єкта дуже швидко, до 2-3 місяців. Така динаміка будівництва можлива завдяки сучасним способам влаштування фундаменту, а також збірним металевим конструкціям, які поставляються на будівельний майданчик у готовому для монтажу вигляді. Такий підхід до будівництва металевих будівель у рази прискорює процес монтажу та зведення готового ангару. Застосувати технологію ЛСТК можливо при будівництві цілого ряду будівель арочного типу, що швидко зводяться. Арочні ангари використовуються в різних сферах бізнесу: будівництві зерносховища або зерноскладу, овочесховища, будівництві складу, спорткомплексу, будівництві торгової будівлі.

Стрелка Стрелка
Перейти
Прямостінні ангари
Картинка проекта
Прямостінні ангари

Будівництво прямостінних ангарів і будівель належить до швидкомонтованих будівель, оскільки вони (ШМБ) є каркасними спорудами, в основі яких є металеві конструкції. Просторова жорсткість каркаса забезпечується горизонтальними та вертикальними сполучними елементами. Їхні головні переваги – приваблива вартість та висока швидкість реалізації у поєднанні з високою міцністю. Прямостінні будівлі мають широкі можливості щодо конструктивних рішень і тому заслуговують на масове поширення та застосування в багатьох сферах бізнесу. Ангари добре зарекомендували себе у промисловій сфері: будівництво промислового ангару, будівництво промислового цеху, будівництво заводу. У місті ангар використовують: будівництво критого спортивного комплексу, будівництво торгового центру. У сільському господарстві ангари використовують: будівництво ферми, будівництво корівника, будівництво птахоферми.

Стрелка Стрелка
Перейти

Наші переваги

Наша компанія займається проєктуванням та улаштуванням швидкомонтованих будівель. Планування приміщень здіснюється відповідно до особливостей експлуатації та запитів замовника.

Наші основні плюси полягають у наступному:

Ми виконуємо повний перелік робіт – від підготовки плану до введення в експлуатацію будівлі.
Роботи проводяться оперативно. Отримати готову будівлю можна лише за 2-3 місяці.
Наші співробітники допоможуть вибрати оптимальний тип споруди, а також зовнішнього оздоблення.
Ми підготуємо кошторис, який не змінюватиметься під час реалізації проєкту.

Швидкомонтовані будівлі відрізняються меншою матеріаломісткістю та трудовитратами. Будівельні роботи ми виконуємо у всіх регіонах України.

Як зробити замовлення?

Щоб оформити замовлення, а також задати запитання щодо послуг нашої компанії, зателефонуйте консультанту за вказаним номером. Ми також чекаємо ваших заявок на електронну пошту та у соціальних мережах ми допоможемо вибрати відповідний тип споруди відповідно до галузі промисловості.