Арочні ангари

Проект

Будівництво арочних ангарів серії «ПОЛІГОН» (POLYGON) здійснюється компанією «РЕДIКОН ІНЖИНІРИНГ» (ReadyCon Ingineering) протягом понад 12 років. Професійне проєктування, використання сучасних досягнень будівельних технологій, дозволяє створювати арочні ангари, що швидко будуються. Вони мають високу надійность і міцність. Будівництво ангару можна здійснити як за типовим проєктом, так і за індивідуальними вимогами замовника. Будівля ангара може мати безопорний проліт до 24 метри, і може бути поділена на зони внутрішніми перегородками.

Будівництво промислового арочного ангару може здійснюватися з вертикальними підпірними стінами та без них. Ангари з підпірними стінами цоколя служать для збільшення обсягу зберігання продукції.
Будівництво промислових будівель з металоконструкцій відносять до швидкомонтованих будівель. Виготовлення ангару каркасного типу можливе, як з профілів ЛСТК (легкі сталеві тонкі конструкції) та і з ЛМК (легкі металеві конструкції) чорний гарячекатаний металопрокат: швелери, двотаври, куточки, квадратні та круглі труби. Вибір матеріалів каркасу ангара залежить від конкретного завдання при проєктуванні будівлі та її конструктивного вирішення.

ПЕРЕВАГИ ШВИДКОМОНТОВНИХ АНГАРІВ «ПОЛІГОН»

ПРИВАБЛИВА ЦІНА;
ТЕРМІН СЛУЖБИ > 50 років;
БЕЗОПОРНИЙ ПРОЛІТ ДО 24м;
ДОВГОВІЧНІСТЬ КАРКАСУ;
СТИСЛИЙ ТЕРМІН БУДІВНИЦТВА;
ВСЕСЕЗОННІСТЬ МОНТАЖУ;
ЕКОЛОГІЧНІСТЬ;
БЕЗПЕКА.

ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ

Швидкомонтовані ангари «ПОЛІГОН» будуються та встановлюються в короткі терміни і це обумовлено сучасною технологією цивільного будівництва, яка дозволяє будувати арочні будівлі в будь-яку пору року з нуля до здачі ангару «під ключ», у термін від 2 місяців. Це можливо завдяки повнокомплектному постачанню металоконструкцій будівлі, що дозволяє знизити трудомісткість процесів на будівельному майданчику.

Найчастіше облаштування фундаменту на об’єкті будівництва ангару та виробництво комплекту металокаркасу для ангару в цеху відбувається паралельно, що суттєво скорочує терміни зведення ангару та безпосередньо впливає на вартість будівництва. Поки готується фундамент, необхідні ЛСТК-профілі виготовляються на виробництві, де збираються в готові будівельні ферми. Після підготовки конструктивних елементів ангару, таких як бази та ферми, вони готовим комплектом із будівельними матеріалами поставляються транспортом в одну або кілька черг на будівельний майданчик, де відбувається монтаж ангару. У короткий термін бригадою будівельників здійснюється монтаж всього ангару.

 

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Промислові ангари добре зарекомендували себе в аграрному та промисловому секторах.

У сільському господарстві будівництво ангарів необхідне аграрним компаніям та фермерам для зберігання врожаю та сільгосптехніки. Будівництво зерноскладу, овочесховища, фруктосховища, зберігання кормів для сільськогосподарських тварин, а також як птахоферми. Ангари будуються та використовуються для утримання сільгосптехніки, такої як комбайни та трактори. Каркасні будівлі зводяться як склади та сховища для зберігання добрив, а спеціально обладнані ангари використовуються і для утримання худоби: телятники, корівники, свиноферми.

У промисловому секторі арочні ангари зводять для заводів, фабрик, як цехи та складські приміщення готової продукції, будують приміщення для зберігання промислового обладнання, утримання в ангарі автопарку. Зводять ангари під об’ємні склади для різних сипучих матеріалів, що вимагають закритого зберігання. Будівництво каркасних ангарів для зберігання та обслуговування літаків та вертольотів в аеропортах, а також будувати ангари можливо для будь-якого обладнання та комплектуючих.

У містах будівництво арочних ангарів спрямоване під торгові приміщення, ринки, адміністративні будівлі, магазини. Арочні ангари будують для спортивних споруд: спортзали, тенісні корти, басейни.

Однозначно можна сказати, що вартість будівництва арочної будівлі, що швидко зводиться, «під ключ» буде значно нижчою, ніж традиційне будівництво.

 

ВАРІАНТИ ВИКОНАННЯ

За бажанням замовника будівництво ангару може бути виконане у двох модифікаціях: холодний ангар або теплий ангар. Холодний варіант передбачає покриття ангару покрівельним профнастилом (профлист). Покрівельний профнастил досить міцний і здатний витримувати розрахункові навантаження. Теплий ангар передбачає використання набірного сендвіча, що складається з наступних шарів: профнастил, паробар’єр, мінеральна вата, вітробар’єр, поверхневий шар із профнастилу. Товщина утеплювача підбирається згідно з теплотехнічним розрахунком.

За бажанням можна виконати індивідуальне проєктування, яке дозволить реалізувати всі ідеї, засновані на насущних потребах і збудувати швидкомонтовану будівлю, що відповідає всім вимогам замовника. Можливо побудувати ангар, який має не одні ворота, а декілька. При необхідності передбачити отвори під скління вікнами. Внутрішній обсяг можна розбити на кілька різних приміщень.

 

НАДІЙНІСТЬ

Промислові арочні ангари «ПОЛІГОН» дуже надійні і завжди при проєктуванні конструкції будівлі враховуються нормативні вітрові та снігові навантаження, що діють, відповідно до кліматичних зон.

 

АНТИКОРОЗІЙНИЙ ЗАХИСТ

Окремо варто зазначити, що металоконструкції промислового ангару виготовлені з ЛСТК мають високоякісний антикорозійний захист.

Цинк захищає від корозії та надає металевому каркасу довговічності. Цинкове покриття на профілях ЛСТК розподілене по всій поверхні сталі. Без сумніву, від товщини цинкового покриття залежить термін служби металевих конструкцій та будівлі загалом.

Цинкове покриття може бути нанесене різної товщини. У зв’язку з цим розрізняють кілька класів цинкування.

– П (підвищений) – товщина шару цинку від 40 до 60 мкм включно, маса шару від 570 до 855г/кв.м.

– 1 клас – товщина шару цинку від 18 до 40 мкм, маса шару від 258 до 570г/кв.м.

– 2 клас – товщина шару цинку від 10 до 18 мкм включно, маса шару від 142,5 до 258г/кв.м.

Так у складних кліматичних умовах та агресивних середовищах застосовують П та 1-й клас цинкування. У звичайному будівництві де використовують металопрокат 2-й клас. Товще покриття веде до здорожчання металевих елементів, тому необхідно виважено підходити в кожному конкретному випадку. Загалом антикорозійний захист практично дає термін експлуатації понад 50 років.

 

ФУНДАМЕНТ

Для промислових арочних ангарів використовується кілька типів фундаментів, таких як стрічковий, стовпчастий та скляний тип. Вибір типу фундаменту залежить від наступних параметрів: габаритних розмірів, призначення будівлі, геологічних умов майданчика, економічної доцільності та його конструктивних особливостей та здійснюється вибір на етапі початку проєктування ангару.

 

РЕГІОНИ БУДІВНИЦТВА

Компанія «РЕДIКОН ІНЖИНІРИНГ» споруджує арочні ангари або арочні будівлі по всій території України. Незалежно від Вашого місценаходження Ви завжди можете розраховувати на допомогу у будівництві.

Якщо Вас цікавить будівництво «під ключ» арочного ангару за прийнятною ціною, не затягуйте телефонуйте прямо зараз +38 (067) 785-10-57

Фахівці компанії дадуть кваліфіковану відповідь на всі питання, що Вас цікавлять. Ми працюємо та будуємо на всій території України, будуємо по всіх містах, зокрема: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Львів, Луцьк, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород , Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці. Будівництво можливе практично у будь-якому населеному пункті.

Згорнути

Читати далі

Здания

ПЕРЕВАГИ АРОЧНИХ АНГАРІВ І БУДІВЕЛЬ

1
Иконка преимущества
Приваблива ціна
2
Иконка преимущества
Великий термін служби
3
Иконка преимущества
Безопорний прольот 24м i бiльше
4
Иконка преимущества
Довговічний оцинкований каркас
5
Иконка преимущества
Короткі терміни зведення
6
Иконка преимущества
Всесезонність монтажу
7
Иконка преимущества
Висока надійність арочного ангара
8
Иконка преимущества
Дбайливе ставлення до навколишнього середовища
9
Иконка преимущества
Безпека

Розріз арочного ангара

Здания

Миттєвий запит на розрахунок будівлі «ПОЛІГОН»:

Надіслати заявку на розрахунок

Арочні ангари

Реалізовані проєкти

Арочний ангар
Стрелка
Стрелка
Арочний ангар
Стрелка Стрелка
Перейти
Зерносховище
Стрелка
Стрелка
Зерносховище
Стрелка Стрелка
Перейти
Стрелка
Стрелка

Швидка реалізація завдання для вашого бізнесу!

Стрелка Стрелка
Замовити дзвінок

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

Ми відповіли на найчастіші запитання наших клієнтів.

Логотип

Залишилися питання?

Якщо Ви не знайшли відповіді на своє питання, задайте його нашим менеджерам.
Стрелка Стрелка