Модульні будівлі

Проект

Модульний будинок збирається компанією компанією «РЕДIКОН ІНЖИНІРИНГ» з типових блок-модулів заводського виробнитства блок-контейнерів, які є закінченими об’ємними конструктивними елементами повної готовності. Об’ємно модульний будинок контейнерного типу дозволяє збудувати модульну будівлю за кілька днів, завдяки максимальній заводській готовності блок-контейнерів.

БУДІВЛІ «МОДУЛЯР»

Наші майстри збирають модульні будинки на власному виробництві. Ми виготовляємо будинки «МОДУЛЯР» з каркасних конструкцій  більше 12 років. Виготовляємо швидкомонтовані будівлі на заводі складання блок-контейнерів. Наші будівлі, створені за модульною технологією, видрізняються рядом особливостей:

Стандартний розмір блоку – 3х9 м. Це дозволяє легко перевозити елементи будівлі на об’єкт замовника.
Форма, розмір, комплектація вибираються індивідуально для кожного проєкту. Це дозволяє будувати сучасні та красиві котеджі, будинки.
На основі тонкостінних панелей збирають споруди будь-якого призначення.
Монтаж каркасу, сендвіч-панелей виконується цілий рік незалежно від погодних умов.

Будівлі можуть використовуватись для проживання людей, зберігання інвентарю та товарів. Ми будуємо модульні споруди у всіх областях України. У нас можна замовити будинки «під ключ», готові до експлуатації.

ПОСЛУГИ КОМПАНІЇ

Компанія «РЕДIКОН ІНЖИНІРИНГ» зводить будинки будь-якої складності та призначення. Ми займаємося конструюванням, виготовленням модулів, збиранням та підключенням комунікацій. Інженери та будівельники у своїй роботі керуються затвердженими будівельними нормами.

У чому наші плюси?

Компанія виконує роботи у встановлений термін.
У нас можна не тільки купити проєкт та замовити монтаж, але й отримати консультацію фахівців з вибору оптимальної конструкції.
Ми розрахуємо вартість, запропонуємо конфігурацію споруди відповідно до умов застосування.

Можна замовити прайс звернувшись до наших співробітників. Конструкції з модулів видрізняються меншою матеріаломісткістю та трудовитратами. Будівництво із сталевих каркасів та тонкостінних панелей дозволяє створювати будинки з терміном експлуатації більше 50 років.

Як зробити замовлення?

Щоб оформити замовлення, а також отримати відповіді щодо послуг компанії, зателефонуйте за контактним номером телефону, вказаним на сайті. Ви також можете заповнити форму зворотного дзвінка, і наш співробітник передзвонить вам найближчим часом. Письмові звернення надсилайте на електронну пошту. Завітайте до нашого офісу в Дніпрі чи Харкові, щоб обговорити деталі співпраці.

Незаперечні переваги швидкомонтованих будівель «МОДУЛЯР»

· ПРИВАБЛИВА ЦІНА;
· ТЕРМІН СЛУЖБИ> 50 років;
· БЕЗОПОРНИЙ ПРОЛІТ ДО 24м;
· ДОВГОВІЧНІСТЬ КАРКАСУ;
· КОРОТКІ ТЕРМІНИ БУДІВНИЦТВА;
· ВСЕСЕЗОННIСТЬ МОНТАЖУ;
· ЕКОЛОГIЧНICТЬ;
· АБСОЛЮТНА БЕЗПЕКА.

Модульні будівлі насамперед цікаві виробничим, торговим та сільськогосподарським підприємствам. Вартість модульної будівлі «МОДУЛЯР» на порядок нижче вартості капітальної споруди. Швидкість будівництва висока, адже модулі доставляють на будівельний майданчик в готовому вигляді, і їх залишається тільки змонтувати, з’єднавши вузли. Складання здійснюється невеликою кількістю професіоналів без використання громіздкої будівельної техніки. Монтаж модульних будівель проводиться в будь-яку пору року і це, безперечно, плюс, так як немає необхідності відкладати будівництво на невизначений час, чекаючи потепління. Будинки «МОДУЛЯР» чудово зарекомендували себе на ринку, вони надійні і стійкі до перепадів температур. Спорудження мобільне і за необхідності може бути розібране на окремі модулі і перевезене на нове місце, де зібрано знову в мінімальні терміни.

 

ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ

Модульна будівля «МОДУЛЯР» будується з блок-модулів, виготовлених на заводі «РЕДIКОН ІНЖИНІРИНГ», вони  мобільні є завершеними конструктивними елементами. Будівля контейнерного типу монтується досить просто на будівельному майданчику за кілька днів, що служить великою перевагою перед будь-яким іншим видом будівництва. Може складатися як із одного модуля, так і бути багатоблочним. Багатоблочна будова може бути як одноповерховою, двоповерховою, так і багатоповерховою. Максимальна поверховість будівель з блок-модулів може бути 5 поверхів. Стандартний будівельний модуль складається з металевого каркасу, зовнішніх та внутрішніх стін, підлоги, дверей та вікон. Простір між стінами заповнено утеплювачем, наявність якого передбачає теплоізоляцію зовнішніх стін, так і звукоізоляцію у внутрішніх приміщеннях модульного будинку.

Блок-контейнери оснащуються спеціальними кріпильними елементами, за допомогою яких здійснюється стикування та з’єднання всіх контейнерів у модульну будівлю, як у горизонтальному, так і у вертикальному напрямках, складаючи багатоповерхову модульну будівлю.
На стадії проєктування модульної будівлі створюються всі можливості для того, щоб складання блок-контейнерів у споруду здійснювалося легко, і можна було відразу ж здійснити розведення інженерних мереж, встановити електрообладнання, оснастити будівлю системами водопостачання та теплопостачання, вентиляцією та каналізацією.

Є ще різновид модульних будівель під назвою – павільйони. Ці будівлі мають спільні риси з швидкомонтованими будинками контейнерного типу, але мають і ряд відмінностей. Подібність полягає в тому, що на будівельний майданчик вони поставляються в завершеному вигляді, крім того, вони мобільні і можуть бути демонтовані в потрібний момент і перевезені в інше місце. Вирізняються вищими вимогами до комфорту. Павільйони можуть бути зовсім іншими за габаритними розмірами та висотою стель. Можуть бути зібрані в одноповерхові модульні будівлі, що швидко зводяться.

 

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Модульні будівлі насамперед цікаві виробничим, торговим та сільськогосподарським підприємствам. Ціна модульної будівлі «МОДУЛЯР» на порядок нижча за вартість капітальної. Багатофункціональність, наявність комунікацій та зручність використання модульних будівель дозволяють використовувати їх у багатьох сферах діяльності:

· Житлові комплекси, готелі, гуртожитки, побутові, вахтова охорона;

· Адміністративно-побутові;

· Банно-пральні, пральні, сушарки, душові, санвузли;

· Торгові будівлі, магазини, павільйони, кіоски, їдальні, кафе;

· Лабораторії, склади, гаражі, сараї.

 

 

Здания

Переваги модульних будівель

1
Иконка преимущества
Приваблива ціна
2
Иконка преимущества
Великий термін служби
3
Иконка преимущества
Безопорний проліт до 24м
4
Иконка преимущества
Довговічний оцинкований каркас
5
Иконка преимущества
Короткі терміни зведення
6
Иконка преимущества
Всесезонність монтажу
7
Иконка преимущества
Висока надійність арочного ангара
8
Иконка преимущества
Дбайливе ставлення до навколишнього середовища
9
Иконка преимущества
Безпека

РОЗРIЗ «МОДУЛЯР»:

Здания

МИТТЄВИЙ ЗАПИТ НА РОЗРАХУНОК «МОДУЛЯР»:

Надіслати заявку на розрахунок

Модульні будівлі

Реалізовані проєкти

Магазин – 2
Стрелка
Стрелка
Магазин – 2
Стрелка Стрелка
Перейти
Стрелка
Стрелка

Швидка реалізація завдання для вашого бізнесу!

На підставі нашого досвіду роботи в напрямку модульних споруд!

1. Зробимо оптимальне конструктивне рішення.

2. Розрахуємо і спроєктуємо необхідну конфігурацію.

3. Забеспечимо міцну та енергоефективну будівлю.

Стрелка Стрелка
Замовити дзвінок

ЧАСТI ЗАПИТАННЯ

Ми відповіли на найчастіші запитання наших клієнтів.

Логотип

Залишилися питання?

Якщо Ви не знайшли відповіді на своє питання, задайте його нашим менеджерам.
Стрелка Стрелка