Швидкомонтовані будівлі.

13.06.2022

Швидкомонтовані будівлі.

Сьогодні, коли необхідно приймати миттєві рішення щодо розвитку бізнесу, дуже важливо, щоб будівництво будівель і споруд проходило швидко, не стримуючи виробництво. Будівельники шукають доступні технології будівництва будівель різного призначення. Це необхідне прискорення зростання підприємств, збільшення житлового фонду, розвитку промислових потужностей. Безперечною популярністю користується технологія будівництва швидкомонтованих будівель. Вона відрізняється оптимальними експлуатаційними якостями, що дозволяє отримати результат у стислі терміни.

У процесі застосовуються матеріали, що здешевлюють будівництво. За рахунок невеликої ваги, компактності складання вони заслужили на визнання, служать для будівель комерційного призначення.

Швидкомонтовані будівлі є спорудами, які складаються з металевих каркасів і обшивки з різних матеріалів. Можуть комбінуватись різні рішення. Наприклад, для надання естетичного вигляду фасади будівель виготовляють із застосуванням різних фасадних систем і панелей. Найчастіше використовувана методологія дозволяє створювати малоповерхові будівлі: де вони займають багато вільного простору, вимагають особливих зусиль під час зведення.

У будівництві на якість і результат багато в чому впливають витрати та будівельні процеси. Вони визначають швидкість та застосування необхідних матеріалів. Побудови, зведені з дотриманням будівельних норм, дозволяють зменшити витрати на проектування, закупівлю всіх необхідних елементів для введення в експлуатацію будівлі. Співробітники компанії «Редікон Інжиніринг» допоможуть вирішити завдання незалежно від їхньої складності.

Різновиди технологій швидкомонтованих будівель

На виробничому ринку доступні різні технологічні рішення, щоб отримати готове будівництво, ввести його в експлуатацію з мінімальними витратами. Серед поширених рішень для швидкого одержання результату виділяють такі:

 • Використання легких сталевих тонкостінних конструкцій. ЛСТК – це технологія, яка популярна не одне десятиліття. Вона часто застосовується в країнах, де важливим є будівництво будівель з дотриманням усіх норм. Поширення метод отримав за рахунок швидкого складання та відносної простоти всіх процесів. З роботою впорається невелика бригада за кілька місяців. Методологія застосовується у промислових масштабах, для будівництва цивільних житлових приміщень та профільних конструкцій. Як каркас будівлі використовуються ЛСТК конструкції. Профіля ЛСТК мають надійне оцинковане покриття. Усі елементи виготовляються на заводах у виробничих умовах, після чого доставляються на будівельний майданчик.
 • Використання легких металевих конструкцій. Міцна та надійна система ЛМК, яка забезпечує зведення будівель на спеціальних сталевих рамах. Для зведення застосовуються укріплені балки особливого профілю, які гарантують високу стійкість до негативних зовнішніх впливів та великих навантажень. Технологія застосовується зазвичай для облаштування промислових приміщень, складів, торгових майданчиків та інших об’єктів масового використання.

Усі перелічені технологічні рішення активно використовуються практично. З їх допомогою оптимізуються багато будівельних процесів, скорочуються витрати. Компанія “Редікон Інжиніринг” допоможе підібрати рішення під вимоги клієнтів.

Особливості розвитку

Швидкомонтовані будівлі – це технологія, яка активно розвивається і не стоїть на місці. Постійно вигадують нові рішення та методи, що дозволяють оптимізувати витрати. Сама технологія вперше з’явилася ще у 50-х роках минулого століття. Саме тоді виникла потреба забезпечити населення країн недорогими спорудами. Будівництво з металевих каркасів та профілів стало відкриттям, оскільки дозволило скоротити витрати та час. Найбільшого поширення цей спосіб отримав тільки на початку цього століття.

Використання ЛСТК

Легкі сталеві конструкції застосовуються часто в різних напрямках будівництва. Це найменш затратна технологія. Вона популярна у таких напрямках:

 • Зведення різних перегородок та огорож при будівництві багатоповерхових будівель. Зазвичай методологія дозволяє заощадити кошти, коли планується будівництво великих житлових об’єктів.
 • Зведення перекриттів. Матеріал має високі показники міцності та надійності, що дозволяє реалізувати різні рішення та проекти будь-якої складності.
 • Проектування та будівництво приватних будинків, котеджів з одним або декількома поверхами. При цьому навантаження на фасад виявляється мінімальним.
 • Зведення мансарди та інших надбудов. Такі конструкції мають бути легкими, але не менш надійними. З цієї причини застосовуються швидкомонтовані технології.
 • Зведення різних господарських будівель біля промислових підприємств.
 • Будівництво сервісних приміщень, складів, ангарів, ринків та інших комерційних об’єктів. Технологія набула популярності і активно розвивається, тому цей перелік не є вичерпним. Швидкомонтовані будівлі вважаються доступним способом будівництва будівель різного призначення.

Переваги технології швидкомонтованих будівель.

Висока швидкість будівництва швидкобудуюємих будинків і будівель була доведена на практиці. Серед ключових переваг слід звернути увагу на такі:

 • Оперативність усіх робіт. Для завершення будівництва не потрібно використовувати спеціалізовану техніку. Досить невеликої бригади з кількох майстрів.
 • Зниження вартості готового рішення. Це дозволяє заощадити на отриманні кінцевого результату.
 • Терміни реалізації проекту дотримуються незалежно від його складності.
 • Відсутність усадки, що дозволяє одразу вводити будову в експлуатацію.
 • Зведені будови можуть прослужити до 100 років.

Монтажні роботи можна виконувати в будь-яку пору року, що є безперечною перевагою. Всі елементи будівель, що швидко монтуються, попередньо виготовляються на підприємствах, після чого доставляються на будівельний майданчик. Компанія «Редікон Інжиніринг» надає якісні послуги з будівництва, тому допоможе кожному підібрати вигідне рішення.

Читайте другие статьи

Швидкомонтовані будівлі.
Швидкомонтовані будівлі
Стрелка Стрелка
Перейти
Каркасне будівництво
Каркасне будівництво
Стрелка Стрелка
Перейти
Технологія ЛСТК
Технологія ЛСТК
Стрелка Стрелка
Перейти
Будинок за два тижні!
Легкосбірний будинок
Стрелка Стрелка
Перейти
Стрелка
Стрелка