прямостінні ангари

Проект

Будівництво прямостінних промислових ангарів серії BUMERANG (БУМЕРАНГ) від компанії РЕДІКОН Інжиніринг (ReadyCon Ingineering) має багаторічний практичний досвід. Прямостінні ангари – це сучасні швидкомонтовані (ШМБ) будівлі в основі, яких несучий металевий каркас. З кожним роком зростає потреба в довговічних і надійних будівлях подібного типу. Головні переваги прямостінних ангарів – оптiмальна вартість і висока швидкість зведення в поєднанні з високою міцністю.

НЕЗАПЕРЕЧНI ПЕРЕВАГИ ШВIДКОМОНТОВАНИХ БУДIВЕЛЬ BUMERANG:

ПРИВАБЛИВА ЦІНА;
ТЕРМІН СЛУЖБИ> 50 років;
БЕЗОПОРНИЙ ПРОЛЬОТ ДО 24м;
ДОВГОВІЧНІСТЬ КАРКАСУ;
КОРОТКІ ТЕРМІНИ БУДІВНИЦТВА;
ВСЕСЕЗОННIСТЬ МОНТАЖУ;
ЕКОЛОГIЧНICТЬ;
БЕЗПЕЧНIСТЬ.

ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ
Прямостінні ангари – класичне виконання для створення базових рішень промислового формату. На сьогоднішній день компанія РЕДІКОН Інжиніринг пропонує кілька серій прямостінних будівель для використання в різних сферах діяльності людини.

Технологічні особливості прямостінних швидкомонтованих ангарів насамперед укладені у високій швидкості будівництва ШМБ будівель, так від початку проектування до завершення монтажу будівлі проходить не більше 2-3 місяців. Варто також відзначити, що при будівництві прямостінних каркасних будiвель є можливість реалізувати велику різноманітність архітектурних форм, створити унікальні планування і втілити в життя сміливі конструктивні ідеї і нові рішення.

Просторова жорсткість каркаса будівлі забезпечується горизонтальними і вертикальними сполучними елементами.

Залежно від технологічних і теплотехнічних вимог розробляються будівлі з плоскою, одно- або двосхилим дахом. Найбільш поширеним варіантом прямостінного будівлі є ангар з двосхилим дахом – класика промислового будівництва. Двосхилий ангар універсальний і може бути застосовний для будь-яких цілей.

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ
Швидкомонтовані прямостінні будівлі, маючи стійку конструкцію, збільшену корисну внутрішню площу, а також великі можливості по фасадній облицюванні застосовні в широкому діапазоні напрямів. Вони доречні при будівництві виробничих комплексів, заводів, фабрик, промислових цехів. Підходять як складів, ангарів і сховищ готової продукції. Чи можливо застосувати для зведення спортивних споруд, критих фізкультурно-спортивних комплексів і споруд, спортивних майданчиків, тенісних кортів і басейнів. У вигляді торгових центрів, ринків, магазинів, автомобільних мийок, гаражів та інших об’єктів господарського призначення. Варто відзначити широке застосування в сільському господарстві: ферми, стайні, корівники, пташники і курники, а також станції з переробки селькохозяйственние продукції і складські приміщення: Зерносховища, овочесховища і фруктосховища.

НАДІЙНІСТЬ
Що швидко монтуються BUMERANG є конструктивно найнадійнішими і можливе виконання навіть в кілька поверхів. При проектуванні конструкції будівлі обов’язково передбачаються діючі нормативні вітрові та снігові навантаження, відповідно до кліматичних зон.

 

ВАРІАНТИ ВИКОНАННЯ
У світлі правильного підходу до економії коштів має сенс утеплювати приміщення ангара відразу при його будівництві. Компанія РЕДІКОН Інжиніринг пропонує це зробити відразу при розрахунку вартості будівництва ангара, виняток становлять ангари, в яких немає необхідності підтримувати комфортну температуру в зимовий час. Будуються ангари в двох варіантах: холодний або теплий варіант. Холодний варіант передбачає покриття ангара покрівельним профнастилом (профлист). Покрівельний профнастил досить жорсткий і здатний витримувати розрахункові навантаження. Теплий варіант ангара передбачає використання набірного сендвіча, що складається з наступних шарів: профнастил, паробар’єр, мінеральна вата, ветробарьер поверхневий шар з профнастилу. Товщина утеплювача підбирається відповідно до теплотехнічного розрахунку.

АНТИКОРОЗІЙНИЙ ЗАХИСТ
Окремо варто відзначити, що металоконструкції промислового ангару виготовлені з ЛСТК мають високоякісну антикорозійної захист.

Цинк захищає від корозії і додає металевого каркасу довговічність. Цинкове покриття на профілях ЛСТК розподілено по всій поверхні стали. Без сумнівів від товщини цинкового покриття залежить термін служби металевих конструкцій та будівлі в цілому.

Цинкове покриття може наноситься різної товщини. У зв’язку з цим розрізняють кілька класів цинкування.

– П (підвищений) товщина шару цинку від 40 до 60 мкм включно, маса шару від 570 до 855г / кв.м.

– 1 клас товщина шару цинку від 18 до 40 мкм включно, маса шару від 258 до 570г / кв.м.

– 2 клас товщина шару цинку від 10до 18 мкм включно, маса шару від 142,5 до 258г / кв.м.

Так в більш складних кліматичних умовах і агресивних середовищах застосовують П і 1 класи цинкування. У звичайному будівництві використовують металопрокат 2 класу. Більш товсте покриття веде до подорожчання металевих елементів, тому необхідно зважено підходити в кожному конкретному випадку. В цілому антикорозійний захист на практиці дає термін експлуатації більше 50 років.

За необхідності можливе використання утеплення стін і покрівлі, застосування широкого спектра різних видів як фасадної так і внутрішнього облицювання.

Всі елементи металоконструкцій виготовлені з високим ступенем антикорозійного захисту, що дає широкі можливості використання для тваринницьких ферм, де пред’являються підвищені вимоги до використання нешкідливих матеріалів і проводиться постійна вологе прибирання.

ФУНДАМЕНТ

Хоча ангари з металоконструкцій вважаються значно легше, ніж капітальні будівлі з залізобетону, в будь-якому випадку для будівництва прямостінного ангара потрібне міцне і надійне підстава, яке буде служити весь термін експлуатації будівлі. Залежно від розмірів будівлі, його прямого призначення, геологічних умов місця і економічної доцільності будівництва використовують фундамент стаканного типу, стовпчастий або стрічковий. Підбір фундаменту здійснюють на стадії проектування.

Здания

Переваги прямостінних будівель

1
Иконка преимущества
Приваблива ціна
2
Иконка преимущества
Великий термін служби
3
Иконка преимущества
Безопорний прольот 24м i бiльше
4
Иконка преимущества
Довговічний оцинкований каркас
5
Иконка преимущества
Короткі терміни зведення
6
Иконка преимущества
Всесезонність монтажу
7
Иконка преимущества
Висока надійність арочного ангара
8
Иконка преимущества
Дбайливе ставлення до навколишнього середовища
9
Иконка преимущества
Безпека

РОЗРІЗ ПРЯМОСТIННОГО АНГАРУ BUMERANG

Здания

Миттєвий запит на розрахунок будівлі BUMERANG:

Надіслати заявку на розрахунок

прямостінні ангари

Реалізовані проекти

Автосервіс 8 циліндрів
Стрелка
Стрелка
Автосервіс 8 циліндрів
Стрелка Стрелка
Перейти
Ангар для літака
Стрелка
Стрелка
Ангар для літака
Стрелка Стрелка
Перейти
Корівник (каркас)
Стрелка
Стрелка
Корівник (каркас)
Стрелка Стрелка
Перейти
Ангар для літака
Стрелка
Стрелка
Ангар для літака
Стрелка Стрелка
Перейти
Гараж
Стрелка
Стрелка
Гараж
Стрелка Стрелка
Перейти
Гараж
Стрелка
Стрелка
Гараж
Стрелка Стрелка
Перейти
Навіс
Стрелка
Стрелка
Навіс
Стрелка Стрелка
Перейти
Овочесховище
Стрелка
Стрелка
Овочесховище
Стрелка Стрелка
Перейти
Овощехранилище – 2
Стрелка
Стрелка
Овощехранилище – 2
Стрелка Стрелка
Перейти
Стрелка
Стрелка

Швидка реалізація завдання для вашого бізнесу!

Стрелка Стрелка
Замовити дзвінок

ЧАСТI ЗАПИТАННЯ

Ми відповіли на найчастіші запитання наших клієнтів.

Логотип

Залишилися питання?

Якщо Ви не знайшли відповіді на своє питання, задайте його нашим менеджерам.
Стрелка Стрелка