арочні ангари

Проект

Будівництво аркових ангарів серії POLYGON (ПОЛІГОН) здійснюється компанією Редікон Інжиніринг (ReadyCon Ingineering) протягом більше 10 років. Професійне проектування, використання сучасних досягнень будівельних технологій, дозволяє створювати швидкобудуюємі (ШМБ) арочні ангари високої надійності і міцності. Ангар може бути побудований як за типовим проектом, так і за індивідуальними вимогами замовника. Будівля ангара може мати безопорний проліт 24 метра і більше, і може бути розділене на зони внутрішніми перегородками.

Виготовляються промислові арочні ангари з вертикальними підпірними стінами і без них. Каркасні ангари з підпірними стінами цоколя служать для збільшення обсягу зберігання продукції.
Промислові ангари, будівлі з металоконструкцій відносять до швидкомонтованих будівель (ШМБ). Виготовлення каркасного ангару можливо, як з профілів ЛСТК, (легкі сталеві тонкі конструкції) так з ЛМК (легкі металеві конструкції) чорний гарячекатаний металопрокат: швелера, двотавр, куточки, квадратні й круглі труби. Вибір матеріалів каркаса ангара залежить від конкретного завдання при проектуванні ангара і його конструктивного рішення.

НЕЗАПЕРЕЧНI ПЕРЕВАГИ ШВИДКОМОНТОВАННИХ АНГАРIВ POLYGON

ПРИВАБЛИВА ЦІНА;
ТЕРМІН СЛУЖБИ> 50 років;
БЕЗОПОРНИЙ ПРОЛЬОТ ДО 24м;
ДОВГОВІЧНІСТЬ КАРКАСУ;
КОРОТКІ ТЕРМІНИ БУДІВНИЦТВА;
ВСЕСЕЗОННIСТЬ МОНТАЖУ;
ЕКОЛОГIЧНIСТЬ;
БЕЗПЕЧНIСТЬ.

ТЕХНОЛОГIЧНI ОСОБЛИВОСТІ

Швидкомонтовані ангари POLYGON виробляються і встановлюються в короткі терміни і це обумовлено сучасною технологією будівництва, яка дозволяє будувати арочні споруди в будь-який час року з нуля до здачі об’єкта під ключ, в термін від 2 місяців. Це можливо завдяки повнокомплектною поставки металоконструкцій будівлі, яка дозволяє знизити трудомісткість процесів на будівельному майданчику. Найчастіше пристрій фундаменту на ділянці будівництва і виробництво комплекту металокаркаса ангара в цеху відбувається паралельно, що істотно скорочує терміни зведення ангара. Поки готується фундамент, необхідні ЛСТК профілю виготовляються на виробництві, де і збираються в готові сегменти ферм. Після підготовки конструктивних елементів ангара вони готовим комплектом з будівельними матеріалами поставляються транспортом в одну або кілька черг на будівельний майданчик, де відбувається монтаж ангара. У короткі терміни бригадою будівельників здійснюється монтаж всього ангара.

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Промислові ангари добре зарекомендували себе в аграрному і промисловому секторах, а також застосовні для зберігання і обслуговування літальних апаратів в аеропортах, таких як вертольоти, дирижаблі, літаки і комплектуючого обладнання та пального до них. У сільському господарстві ангари використовуються аграрними компаніями і фермерами для зберігання врожаю, зерносховища, овочесховища, збереження кормів для сільськогосподарських тварин, а також як птахоферми. Ангари застосовуються для утримання сільгосптехніки, такий як комбайни і трактори, зберігання добрив, а спеціально обладнані застосовуються і для утримання худоби. У промисловому секторі ангари зводять для заводів, фабрик як цеху і складські приміщення готової продукції. Для зберігання промислового устаткування, автопарки. Склади під різні сипучі матеріали, що вимагають закритого зберігання. У міській місцевості арочні будівлі застосовуються як торгові приміщення, ринки, адміністративні будівлі, магазини. Спортивні споруди: спортзали, тенісні корти, басейни.

ВАРІАНТИ ВИКОНАННЯ

За бажанням замовника ангар може бути виконаний в двох модифікаціях: холодний або теплий варіант. Холодний варіант передбачає покриття ангара покрівельним профнастилом (профлист). Покрівельний профнастил досить жорсткий і здатний витримувати розрахункові навантаження. Теплий варіант ангара передбачає використання набірного сендвіча, що складається з наступних шарів: профнастил, паробар’єр, мінеральна вата, ветробарьер поверхневий шар з профнастилу. Товщина утеплювача підбирається відповідно до теплотехнічного розрахунку.

НАДІЙНІСТЬ

Промислові арочні ангари POLYGON дуже надійні і завжди при проектуванні конструкції ангара враховуються діючі нормативні вітрові та снігові навантаження, відповідно до кліматичних зон.

АНТИКОРОЗІЙНИЙ ЗАХИСТ

Окремо варто відзначити, що металоконструкції промислового ангару виготовлені з ЛСТК мають високоякісну антикорозійної захист.

Цинк захищає від корозії і додає металевого каркасу довговічність. Цинкове покриття на профілях ЛСТК розподілено по всій поверхні стали. Без сумнівів від товщини цинкового покриття залежить термін служби металевих конструкцій та будівлі в цілому.

Цинкове покриття може наноситься різної товщини. У зв’язку з цим розрізняють кілька класів цинкування.

– П (підвищений) товщина шару цинку від 40 до 60 мкм включно, маса шару від 570 до 855г / кв.м.

– 1 клас товщина шару цинку від 18 до 40 мкм включно, маса шару від 258 до 570г / кв.м.

– 2 клас товщина шару цинку від 10до 18 мкм включно, маса шару від 142,5 до 258г / кв.м.

Так в більш складних кліматичних умовах і агресивних середовищах застосовують П і 1 класи цинкування. У звичайному будівництві використовують металопрокат 2 класу. Більш товсте покриття веде до подорожчання металевих елементів, тому необхідно зважено підходити в кожному конкретному випадку. В цілому антикорозійний захист на практиці дає термін експлуатації більше 50 років.

ФУНДАМЕНТ

Для промислових аркових ангарів використовується кілька типів фундаментів, таких як стрічковий, стовпчастий і стаканного типу. Вибір типу фундаменту залежить від наступних параметрів: габаритних розмірів, призначення будівлі, геологічних умов майданчика, економічної доцільності та його конструктивних особливостей і здійснюється вибір на етапі початку проектування ангара.

Свернуть

 

Читать дальше

Здания

Переваги аркових будівель

1
Иконка преимущества
Приваблива ціна
2
Иконка преимущества
Великий термін служби
3
Иконка преимущества
Безопорний прольот 24м i бiльше
4
Иконка преимущества
Довговічний оцинкований каркас
5
Иконка преимущества
Короткі терміни зведення
6
Иконка преимущества
Всесезонність монтажу
7
Иконка преимущества
Висока надійність арочного ангара
8
Иконка преимущества
Дбайливе ставлення до навколишнього середовища
9
Иконка преимущества
Безпека

Розріз арочного ангара

Здания

Миттєвий запит на розрахунок будівлі POLYGON:

Надіслати заявку на розрахунок

арочні ангари

Реалізовані проекти

Ангар
Стрелка
Стрелка
Ангар
Стрелка Стрелка
Перейти
Зерносховище
Стрелка
Стрелка
Зерносховище
Стрелка Стрелка
Перейти
Стрелка
Стрелка

Швидка реалізація завдання для вашого бізнесу!

Стрелка Стрелка
Замовити дзвінок

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

Ми відповіли на найчастіші запитання наших клієнтів.

Логотип

Залишилися питання?

Якщо Ви не знайшли відповіді на своє питання, задайте його нашим менеджерам.
Стрелка Стрелка